Українська правда

У Сумах затримали 60-річного художника, який розбещував 7-річних дівчат на уроках живопису

- 14 листопада, 16:50

У Сумах засудили 60-річного художника, який під виглядом уроків живопису розбещував 7-річних дівчат.

Суд визнав чоловіка винним і призначив 10 років ув’язнення – мінімальний термін, який дозволяє закон, повідомив Генеральний прокурор Руслан Кравченко.

Про злочин стало відомо ще у 2023 році після того, як діти розповіли батькам, що відбувалося під час "занять".

Одній дитині вчитель демонстрував статеві органи, а іншу змушував дивитися порнографічні відео.

Кривднику, якому на той момент було 58 років, повідомили про підозру за двома статтями (ч. 3 ст. 153 "Сексуальне насильство" та за ч. 2 ст. 156 Кримінального кодексу України "Розбещення неповнолітніх")

"Я вдячний дівчатам, які не промовчали. У своєму дитячому віці вони зробили те, на що не здатні деякі дорослі, – сказали правду.

З потерпілими працювали психологи, було проведено комплексну судово-психіатричну експертизу. Фахівці підтвердили: дівчатка пережили насильство, а наслідки залишили глибокий слід у їхній психіці", – написав Кравченко.

Водночас Генпрокурор закликав до змін у законодавстві, зокрема до посилення покарання за сексуальні злочини проти дітей.

Нагадаємо, раніше у Борисполі викрили 22-річного вчителя, який, за даними слідства, скоював сексуальне насильство над дітьми. Йому загрожує довічне.