Українська правда
Життя

Табачник підвищуватиме вартість вищої освіти щороку?

Версія для друку Коментарі 22
26.01.2011
Дмитро Табачник. Фото Сегодня
Студентам пропонується платити відразу за чотири роки навчання у вузі або щорічно, але іншу суму - з урахуванням рівня інфляції.

У новому законі про вищу освіту студентам пропонують платити відразу за чотири роки навчання у вузі. В іншому випадку вартість навчання будуть перераховувати з урахуванням рівня інфляції за попередній календарний рік.

У чинному законі про вищу освіту розмір плати за весь період навчання встановлюється у договорі і не може змінюватися протягом усього терміну навчання.

Крім того, за навчання у вузах можна заплатити відразу за весь період або частинами - щомісячно, по семестрах або щорічно. При цьому порядок виплат не впливає на вартість навчання. У новій же редакції закону цей пункт звучить вже по-іншому, пише ТСН.

"У проекті говориться про те, що якщо студент внесе плату за весь період навчання авансом, то вартість не буде змінюватися", - повідомив координатор громадської ініціативи "Студентський захист" Андрій Черних.

Якщо ж студент вирішить платити за навчання по частинах (помісячно, по семестрах чи щорічно - ред.), на кожному навчальному курсі вартість навчання будуть перераховувати з урахуванням рівня інфляції за попередній календарний рік.

Нагадаємо, раніше міністр освіти Дмитро Табачник запевнив українців, що проект нового закону про вищу освіту не передбачає змін в оплаті за навчання.

C@t _ 28.01.2011 12:05
Ну вот, фильтр в действии. Будут учиться или те, кому повезло попасть на бюджетное отделение или те, у кого куча бабла, а образование нах не надо. А эти люди будут потом учить наших детей и внуков и лечить нас всех вместе взятых.
Даешь тупость в народ!!! Ура, товарищи!
Svetlaya _ 27.01.2011 10:56
Что-то Табачник сильно уже расходился - он хочет новых протестов от студентов - так он этого дождется. Только верить ему уже никто не собирается - на вилы пойдет.
Ivan Makar _ 26.01.2011 22:31
Запровадивши обмеження на експорт с/г продукції з України, Янукович та Азаров тим самим приклали руки до зубожіння етнічних українців, які є основними виробниками с/г продукції. А підвищивши плату за навчання, Табачник обмежить доступ етнічних українців до освіти. Окупаційна влада в дії. І що ми за народ такий, що маємо під боком приклад чеченців, а досі не усвідомили, що треба робити з окупантами?
долото _ 26.01.2011 20:27
дімон нехай пакує валізи і втікає в свою московію і зоодно може ще й яників зі собою забрати - до чого доходить той мєлкій варішка, йому все мало 0- позалякував ректорів - одна могилянка та донецький національний дають йому підсрачників
KVladimir _ 26.01.2011 17:38
Те, у которых мы учимся, правильно называются нашими учителями, но не всякий, кто учит нас, заслуживает это имя.

Гёте И.
АВТОРИЗАЦІЯ
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте