Українська правда
Життя

У Швейцарії створили найлегший в світі гірський велосипед. Фото

Версія для друку Коментарі 0
11.07.2012
Жан-П'єр Шільткнехт, колишній інженер-електротехнік з Вищої технічної школи Цюріха, зібрав на дозвіллі найлегший електричний гірський велосипед в світі.

Вийшовши на пенсію, Шільткнехт поєднав професію з хобі: він конструює велосипеди, мотопланери, а також бере участь у марафонах, пише Euromag.ru.

Як давній спортсмен, Шільткнехт знає, що результат багато в чому залежить від ваги, тому він намагається оптимізувати кожен грам. Зі своїми власними роботами він виграв чотири чемпіонати по мотопланерізму між 1986 і 1992 роками. 

А в 1995 році інженер збудував найлегший гірський велосипед вагою в 5,855 кг, що зробило його рекордсменом, внесеним до книги Гіннеса.

У 1998 році Шільткнехт створив свій перший електричний гірський велосипед, але не став зупинятися на досягнутому і більше десяти років вирішував проблему найбільшої ефективності при малій вазі. 

 

Нове творіння цюріхського інженера під назвою Volta Montanara побудоване з найлегших компонентів, які доступні на сучасному ринку. Разом з акумулятором на 240 ват новий велосипед важить 7,66 кг.

Легкий електровелосипед допомагає 74-річному власникові здійснювати довгі гірські прогулянки, включаючи виснажливі підйоми і переходи пішки, коли велосипед доводиться переносити в руках. 

Завдяки електричному мотору можна насолоджуватися природою, не вибиваючись із сил, пояснює творець унікального транспортного засобу, повідомляє NZZ.

АВТОРИЗАЦІЯ
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте