Українська правда
Життя

Експерти зробили прогноз на 100 років: міста під водою, колонізація Місяця, їжа з 3D-принтера

Версія для друку Коментарі 15
15.02.2016
Фото з сайту The Daily Mail
На думку експертів, за 100 років їжа, яку скачуватимуть з Інтернету та друкуватимуть на 3D-принтерах, стане вже чимось звичним. Як і пересування на персональних дронах.

Щодо того, яким буде наш світ у 2116-му році, свої припущення зробили футурологи, науковці, архітектори та урбаністи у SmartThings Future Living Report.

Про це пише The Daily Mail.

На думку експертів, цілком імовірним є те, що на 3D-принтерах можна буде друкувати готові будівлі разом  із умеблюванням. Замість шпалер будуть LED-екрани, картинки на яких власники змінюватимуть залежно від свого настрою.

 

Між іншим, селитимуться земляни й під землею та в океанах – у містах-бульбашках.

 

А технологію 3D-друку їжі, котра уже існує, буде вдосконалено. Так, наприклад, наші нащадки скачуватимуть страву улюбленого шеф-кухаря та на лічені хвилини роздруковуватимуть її собі на тарілку.

 

Буде колонізовано Місяць та Марс, і туди будуть регулярні комерційні рейси. Що стосується земного транспорту, то майбутнє – за дронами, вважають експерти. До них можна буде чіпляти навіть власні будинки, щоби разом із ними вирушати в подорож.

 

Нагадаємо, бельгійський архітектор Вінсент Каллебот придумав, як збудувати на океанському дні хмарочоси, використавши пластикові відходи.

Zhebrakovsky Sergiy _ 19.02.2016 10:03
Города-пузыри под водой - бред. Красиво на рисунке, на практике - чушь. Кто знаком с подводными аппаратами знает. На глубине несколько десятков метров - под водой темень абсолютная, а не солнечные лучики, как на картинке, очень энергозатратно так жить.
Alexandr Zagaevschii _ 18.02.2016 23:40
Можливо, деякi з цiх див майбутнього дiйсно матимуть мicце за 100 рокiв. Але, нажаль, навряд чи в Україні....
Artem Patlach _ 18.02.2016 21:20
SpaceX працює понад нормовано, щоб втілити дитячі мрії одного колоніста)
Roman Kotsur:
Добавлю: тем более при таком активном стремлении к самоуничтожению и уничтожению себе подобных по религиозном и политическим признакам.
lomykamin _ 17.02.2016 13:51
Усі ці прогнози пальцем в небо ) Наукові місії на Марсі і Місяці будуть, але нема причин там жити, поки на Землі ще вдосталь місця. Крім того завжди можна навчитись регулювати кількість населення. Закопуватись під землю чи під воду також нема ніякого сенсу - хіба як частина житлового комплексу. Є сенс в комфортних кліматичних умовах створюватти багаторівневі житлові поселення з повною системою житєєзабезпечення.
АВТОРИЗАЦІЯ
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте