Українська правда
Життя

Google презентувала робота, який долає сходи і змінить майбутнє ручної праці. Відео

Версія для друку Коментарі 0
11.04.2016
Фото Rakuten Today|Twitter
ІТ-гігант Google презентував нового робота, який може легко пересуватися у тих типах місцевості, де навіть людям інколи буває важко: на піщаному та кам'яному пляжах, крутих сходах і в кучугурах снігу.

Робота днями представили гостям Нового економічного саміту у японському Токіо, повідомляє видання Mashable.

На демонстраційному відео видно, що робот може впоратися із випадковими округлими перешкодами, котрі кинули йому "під ноги". Машина краще реагує на несподівану дестабілізацію положення, ніж більшість людей.

Відео також показує, як робот пересувається пересіченою місцевістю, коли несе важкі вантажі. Фахівці вважають, що така здатність може бути передвісником заміни ручної праці людини роботизованими прототипами.

Звісно, люди вже використовують машини, котрі складають наші автівки, окремі деталі на виробництвах, навіть створюють будинки. Однак цей тип робота здатен носити сумки з продуктового магазину.

Такий працівник і помічник-гуманоїд може значно вплинути на майбутнє людства. Поки не йдеться про продаж робота лабораторії Google — Schaft, проте ця демонстрація означає, що незабаром потреба у силовій праці людини поступово зникне.

Нещодавно компанія Google виставила на продаж свою лабораторію Boston Dynamics, але це не означає, що вона йде з автоматизованого бізнесу.

Shaft's new walking robot doesn't have name yet. #nest2016

Фото опубликовано Kazuya Minami (@digitalbear) Апр 7 2016 в 11:27 PDT

АВТОРИЗАЦІЯ
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте