Українська правда
Життя

Prometheus і Дерслужба зайнятості безкоштовно навчатимуть 200 тисяч безробітних

Версія для друку Коментарі 0
01.09.2016
Фото prometheus.org.ua
Освітня платформа Prometheus і Державна служба зайнятості разом навчатимуть клієнтів та співробітників Державної служби зайнятості за допомогою безкоштовних онлайн-курсів.

Безкоштовний доступ до навчання від провідних українських та закордонних вишів отримають понад 200 тисяч безробітних, які щорічно звертаються до служби, а також 12 тисячам співробітників самої організації.

"Щорічно послуги з навчання та перенавчання у службі зайнятості отримує до 200 000 шукачів роботи, і я думаю, кожен із цих людей охоче долучиться до онлайн-курсів. При цьому, щороку до служби зайнятості звертається понад 1,4 млн осіб і тому, я думаю, що кількість охочих пройти онлайн-курси буде вимірюватись сотнями тисяч", – зазначив заступник голови Державної служби зайнятості Сергій Кравченко.

Відтепер клієнти та співробітники усіх 560 державних центрів зайнятості будуть безкоштовно навчатися програмуванню завдяки онлайн-курсам Гарвардського університету та КПІ, підприємництву і створенню стартапів на курсах викладачів Стенфорду та Києво-Могилянської бізнес школи.

Завдяки партнерству неприбуткової освітньої платформи Prometheus та Дерслужби зайнятості це стане можливим без витрат із державного бюджету.

АВТОРИЗАЦІЯ
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте