Українська правда
Життя

Рада підтримала закон про першочергове зарахування до медвишів абітурієнтів, які відпрацюють 3 роки в селі

Версія для друку Коментарі 2
06.10.2016
Фото news.vdv-s.tv
6 жовтня Верховна Рада підтримала проект закону "Про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту" щодо працевлаштування випускників".

Право на першочергове зарахування до вищих медичних і педагогічних навчальних закладів за державним замовленням мають абітурієнти, які укладуть угоду про відпрацювання не менше трьох років у сільській місцевості і СМТ, йдеться у проекті закону.

У змінах до закону "Про вищу освіту" також зазначено, що випускникам медичних і педагогічних вишів, які уклали угоди про відпрацювання протягом трьох років у сільській місцевості та СМТ, держава забезпечить безоплатне користування житлом з опаленням і освітленням.

Також ідеться про те, що виші не зобов'язані працевлаштовувати своїх випускників

6 жовтня Верховна Рада проголосувала проект закону "Про освіту" за основу. Тепер його доопрацьовуватимуть і готуватимуть до другого читання.

Цей закон є базовим. Після його прийняття можна буде писати та оновлювати спеціальні закони, як-от: "Про професійну освіту", "Про середню освіту" тощо. Він встановлює рамки розвитку освіти на багато років вперед.

За новим законом передбачається розподіл школи за рівнями: початкова, середня та профільна. Завершення усіх цих трьох рівнів означатиме, що учень здобув повну середню освіту. Вона ж визначається обов'язковою.

я вот только хочу поинтересоваться.. а кто нибудь видел в забытых селах больницы, где нужны выпускники вузов? в лучшем случае - фап на три села. где работает один фельдшер. и санитарка. а с связи с реформами и этого скоро не будет. жителей вокругкиевских сел это не касается
Maksym Matsala _ 06.10.2016 17:02
За сільську місцевість вважаються елітні селища під Києвом та іншими великим містами? Цікаво, як будуть розподіляти випускників між забитими селами без інфраструктури і доріг, коли один лікар - на величезний регіон із розкиданими по кутках дрібними селами, та доволі комфортними великими смт та селами фактично під містами.
АВТОРИЗАЦІЯ
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте