Українська правда
Життя

5 відео, як заохотити учнів 1-4 класів вивчати українську мову

Версія для друку Коментарі 1
10.11.2016
Фото school-world.com.ua
У відкритому доступі з'явилися методичні рекомендації вчителям, як зацікавити дітей читанням та письмом у школі.

На платформі EdEra представлено 5 відео, які допоможуть вчителям початкової школи заохотити школярів до української мови, навчити їх формулювати власну думку та допоможуть сформувати навички письма, повідомляє МОН.

У роликах ідеться про нові техніки навчання, серед яких "Щоденні 5" та письмо для себе.

"Письмо для себе – у вільній формі, без зосередження на правилах і структурі. Цей вид діяльності як гра без жорстких правил, що спонукає до творчості, появи нових ідей та самовираження", – зазначає у відео вчителька української Марина Пристінська. 

Про рафтинг, кубування та сторітелінг в окремих відео на EdEra розповідає тренерка міжнародного проекту "Читання та письмо для розвитку критичного мислення" Інна Большакова.

Основне завдання учня у рафтингу – висловити, описати та розповісти основні міркування на задану тему з точки зору певного обраного персонажа, вживаючись у його роль.

Викладачка Інна Большакова на прикладах пояснює, як вчитель може використати таку методику в класі та які інструменти застосовувати для кращої організації цієї діяльності. 

Не менш важливою є методика сторітелінгу, за допомоги якої учень вчиться формулювати свої думки та розповідати про себе.

"Сторітелінг успішно використовують у бізнесі для просування брендів та товарів на ринку. В 2006 році  ця технологія була визнана бізнес ідеєю року. Молодші школярі надзвичайно люблять слухати та розповідати про себе історії", – ділиться Інна Большакова. 

Раніше йшлося про те, що у мережу виклали відео з методичними рекомендаціями ще до 4 програм початкової школи.

Учителі та батьки можуть ознайомитися із роликами до предметів літературного читання, англійської мови, математики та інформатики.

РАФТИНГ та СТОРІТЕЛІНГ? Вважати за такі слова путінськими посіпаками та знищувати! Це збочене знущання над мовою.
АВТОРИЗАЦІЯ
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте