Українська правда
Життя

Рада відмовилася скасувати першочергове зарахування у медвиші тих, хто відпрацює 3 роки в селі

Версія для друку Коментарі 1
02.11.2016
Фото druzhba.uz.ua
2 листопада Верховна Рада не проголосувала за скасування змін до закону "Про вищу освіту", у яких йшлося про першочергове зарахування до медичних і педагогічних вишів абітурієнтів, які відпрацюють 3 роки в селі.

Нардепи провалили обидва голосування за скасування змін до проекту закону 3312-д.

Відповідно до закону, право на першочергове зарахування до вищих медичних і педагогічних навчальних закладів за державним замовленням матимуть абітурієнти, які укладуть угоду про відпрацювання не менше трьох років у сільській місцевості та СМТ.

Нагадаємо, що 6 жовтня Верховна Рада підтримала проект закону 3312-д "Про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту" щодо працевлаштування випускників".

У змінах до закону "Про вищу освіту" також зазначено, що випускникам медичних і педагогічних вишів, які уклали угоди про відпрацювання протягом трьох років у сільській місцевості та СМТ, держава забезпечить безоплатне користування житлом з опаленням і освітленням.

Також ідеться про те, що виші не зобов'язані працевлаштовувати своїх випускників.

Если хотят видеть выпускников в селе, надо заманивать зарплатой. А такими префиренциями только безмозглых заманивают в университеты. Хотите лечиться у таких врачей и учить детей у таких педагогов? Ах да, у нас же депутаты "НЭ СЕЛО"
АВТОРИЗАЦІЯ
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте