Принца Гаррі кинула дівчина

15
12 листопада 2007

Також причиною могло стати те, що минулого місяця Гаррі проміняв вечірку з нагоди її 22 дня народження на матчу з регбі.

"Вона казала, що їй потрібен час для того, щоб відновити сили. Вона все ще любить його, але відчуває, що їй потрібно пробиватись в житті не як дівчині принца Гаррі, а як особистості", - повідомила одна з подруг Челсі.

Сам принц намагається запевнити свою колишню дівчину, що в них ще є майбутнє. Він бомбардує дівчину смсками та телефонними дзвінками.

"Він дуже хоче побачити її і обговорити все", - розповів один з друзів молодих людей, пише Daily mail.

Челсі спеціально переїхала в Англію та вступила в Університет Лідс, щоб знаходитись ближче до принца.

"Вона ненавидить життя в Лідсі – воно дуже відрізняється від того, що було в Кейптауні. Челсі також не дуже подобаються ті дисципліни, які вона обрала", - розповідають друзі.

Якщо молоді люди не помиряться, Деві, скоріш за все, повернеться в Зімбабве, або до Кейптауну, оскільки за словами друзів, в Англії її більш ніщо не тримає.

Водночас незважаючи на те, що принц намагається повернути Челсі, минулої п’ятниці він з'явився в одному з барів разом із таємничою довгоногою брюнеткою, де за дві години залишив 2,5 тисячі фунтів, що приблизно дорівнює 5 тисячам доларів.

З ними також були друзі, але Гарі переважно спілкувався із дівчиною.

"Вони сиділи подалі від людей. На столі була пляшка шампанського Dom Perignon вартістю 800 доларів. Принц пив шоти, а потім коктейль з горілки та напою Red Bull".

Однак, не зважаючи на все це, друзі кажуть, що Гарі до безтями закоханий в Челсі. А поводиться так, бо ще є досить юним і знаходить розраду в таких вечірках та випивці. "Йому ще треба підрости", - вважають друзі.

Головне на сайті