Для Кінга жахом виявилися Спірс і Лохан

5
30 листопада 2007

Але, як не дивно, це не привид чи скелет, чи щось у цьому роді. Виявилося, що для Кінга найстрашнішим є існування обговорюваних в інтернеті Брітні Спірс і Ліндсей Лохан.

"Я обурений, що такому сміттю, як Спірс і Лохан, ще і звання дають - начебто "кумир молоді" або "найбільш сексуальна", -  заявив Кінг журналу "Тайм".

"Мало того, що їхні фотографії друкують на всіх обкладинках: куди не подивишся - скрізь вони. У світі йде війна, одні люди голодують, інші - роблять героїчні вчинки, але усім плювати. Світове співтовариство з захватом обговорює, скільки горілки випила на черговій пиятиці алкоголічка Лохан або чому в цей раз відібрали дітей у Спірс!"

Кінг також розповів, що сумнівається в необхідності існування таких сайтів як YouTube і чи здорова ця "зоряна" культура?

"Що ми знаємо про Брітни? Це панянка, що не може піклуватися про своїх дітей, не може подбати про себе, усе, що вона одержує, просочується крізь її пальці. По суті, вона невдаха. Але в той же час, ми усі знаємо, що на тих сайтах більше за все пишуть про неї і про Ліндсей", - поділився він.

Однак Кінг сподівається, що рано або пізно читаюча публіка буде обговорювати і розуміти різницю між реальними новинами і фальшивими.