Українські чоловіки сексуальніші за європейців

42
10 грудня 2007

Якщо раніше сексу не було в СРСР, то тепер, схоже, від цієї проблеми страждають європейці. Учені визнали, що українські чоловіки сексуальніші за їхніх побратимів за бугром.   

Так, учені підрахували, що в середньому українські чоловіки, які подолали 30-річний рубіж, займаються любов'ю від 4 до 18 годин на рік.

Реклама:

Сексологи кажуть про те, що тривалість полового акту в чоловіків після 30-ти складає від 2.15 до 10 хвилин, і повторюється з регулярністю в середньому 2 рази на тиждень. При чому, найбільш поширена тривалість - 2.15 - 2.30 хвилин.

Як стверджується на сайті loveLevitra.com.ua, дані по Україні перевищують Західні показники, де чоловіки середнього років звертаються до любовних утіх лише раз на тиждень. Тобто секс у їхньому житті займає лише від 2-х до 9-ти годин на рік.

За словами генерального директора Українського Інституту Сексології й Андрології, професора Ігоря Горпинченка, на Заході спостерігається тенденція зниження лібідо як чоловіків так і жінок.

Сімейні узи для жителів західних країн відходять на другий план, а сексуальні стосунки все частіше стають лише реалізацією дітородної функції.

Основна причина такої "моди" на Заході пояснюється тим, що і жінки і чоловіки занадто багато сил і часу витрачають на самореалізацію в кар'єрі, через що знижується сексуальний потяг одне до одного.

Також сексолог зазначає, що нетрадиційний секс вбиває сексуальне бажання.

Реклама:

Іншими словами, якщо гетеросексуальний чоловік пробує гомосексуальні стосунки, то потяг до нормативного полового акту (з жінкою) у нього падає.

Потяг також може знизитися, якщо статевий акт регулярно заміняти самостимуляцією, оральною стимуляцією або петтінгом, адже людина звикає до того, що оргазм досягається іншими шляхами.

За матеріалами компанії "Байер Шеринг Фарма"Реклама: