В Інтернеті продають любов за запахом

11
19 грудня 2007

Інтернет-знайомства звикли вважати несерйозною справою. Однак вчені вигадали спосіб, як зав'язати стосунки в мережі всерйоз і надовго.  

Одна американська служба знайомств стверджує, що розкрила секрет фізичного потягу і знайшла ідеальний критерій - за запахом тіла.

На думку засновників ScientificMatch.com, любов - всього лише питання хімії.

Реклама:

Сайт знайомств просить відвідувачів надіслати зразок ДНК - тампон зі слиною, звичайно використовуваний для визначення батьківства або тесту на наркотики, - а потім аналізує його, щоб підібрати ідеального партнера.

Ним може виявитися людина, "яка вам сподобається своїм природним запахом, з якою у вас народяться здорові діти і буде максимально задовільне сексуальне життя", стверджують у компанії, яка заявляє, що вона є "єдиною службою знайомств, що підбирає пари на підставі новітніх досягнень фізичної хімії".

Засновники стверджують, що цей метод дає результати, тому що аналіз ДНК дозволяє вченим підбирати партнерів із сумісними генами імунної системи - тобто людей з різними імунними системами, які у парі зможуть явити на світло дитину з найбільш стійкою імунною системою.

"Справа в тому, що нам подобається, як пахнуть люди з імунною системою, що відрізняється від нашої, - їх запах здається нам більш сексуальним", - вважають у компанії.

Клієнтів, яким послуги фірми обходяться в 1000 фунтів стерлінгів, просять також заповнити анкету про їхні "фундаментальні, найголовніші цінності", щоб їм могли підібрати партнера, який розділяє їхні переконання; у компанії цей процес порівнюють з "духовним, або ціннісним, підбором".

Поки ця послуга доступна тільки в Бостоні й околицях, що вважається багатим ринком через велику кількість людей, які не перебувають у шлюбі. За місцевими оцінками, таких близько 39%.

Реклама:

За матеріалами ИнопрессыРеклама: