Диво-ляльки зводять людей

9
24 грудня 2007

Українці вірять у магію. Тому фото цілительок з розкритими долонями, гострим поглядом та хрестами на грудях у пресі чимало. А користувачам київського метро навіть пропонують погадати на картах таро у телефонному режимі.

Вікторія Короткова "ліпить" щастя.
Фото КП

Подейкували, що і прем'єрка Юлія Тимошенко дуже береже свою ауру та харизму і регулярно консультується з відповідними спеціалістами з цього питання.

Реклама:

Але, крім професійних ворожок, є ще й такі, у кого вирішувати чужі особисті проблеми виходить мимохіть.

На перший погляд, Вікторія Короткова - звичайна майстриня. Вона ліпить різні фігурки з глини чи моделіну.

Однак кілька років тому подруга попросила її зліпити фігурку шефа, у якого вона була закохана.  Згодом шеф одружився на закоханій підопічній...

Далі Вікторія ліпила ще чимало фігурок нещасливих закоханих. І магія її ляльок діяла! У сім'ю повернувся "блудний батько", кавалер-ловелас став зразковим закоханим.

Більше того, завдяки Коротковій історія "Пурпурових вітрил" стала реальністю. Майстриня зліпила для подруги чоловіка її мрії - морського капітана. І згодом вона зустріла та полюбила такого.

Втім, сама майстриня у магію своїх ляльок не вірить. І для себе ліпити нікого не хоче. "Я фаталістка. Вважаю, що якщо щось має статись, щось визначене долею - неодмінно станеться", - розповіла вона про свої погляди  "Комсомольській правді" .

Реклама:

Гроші за "надане" щастя Короткова теж не бере, робить все лише для друзів.Реклама: