"Життя" попереджує: у вас може відвалитись губа чи ніс!

36
26 грудня 2007

З Майклом Джексоном трапилась халепа. Під час гри його син випадково вдарив співака по обличчю і частина верхньої губи короля поп-музики ... розвалилась.

Днями папарацці підловили співака, ретельно замаскованого, пізно вночі у дитячому книжковому магазині. І хоча темні окуляри та чорна шаль прикривали значну частину обличчя співака, куски пластиру таки помітні на його обличчі. Відтак чутки про нібито чергову екстренну пластичну операцію Джексона отрмали фотографічне підтвердження.

Майкл Джексон замаскований. Фото Daily Mail
А російський поп-співак Валерій Леонтьєв після пластичної операції по підтяжці повік не міг повністю закривати очі. У готелях він просив заклеювати вікна темною плівкою і завішувати їх шторами. Оскільки слизова оболонка ока постійно пересихала, Леонтьєв регулярно закапував очі зволожуючими розчинами.

Через операцію по підтяжці складок біля носа, в Алли Пугачової боліли губи та ніс, а обличчя опухало.

Реклама:

Таких страшилок знайти в пресі можна ще чимало. І їх можна делікатно назвати "невдалою пластичною операцією". Але очевидно, що різні креми, навіть найдорожчі, не можуть так зупинити процес старіння, як це зробить кваліфікований хірург-пластик.

Крім таких операцій по омолодженню (їх називають естетичними операціями), є ще й ті, які "прописані" лікарями. Наприклад, коли у людини є проблеми з носовим диханням і повітря, яке та вдихає не зігрівається і не очищується від мікробів.

Але є ще й так звані "іміджеві" операції. З їх допомогою можна "отримати" ідеальний ніс, розріз очей, форму вух тощо. Через такі операції пройшли практично всі зірки Голівуду.

Стати красивими і сексуальними в Україні насправді коштує не так багато. І хоча офіційна статистика вперто твердить про середню заробітну платню в декілька сот доларів, для багатьох киян, наприклад, пластична операція не належить до мрій а ля "подаруй мені норкову шубку".

Так, прибрати жирок з області живота за допомогою пластики коштуватиме приблизно тисячу доларів. Підтяжка обличчя  - до двох тисяч у.о. А чоловіки можуть здійснити свою мрію і збільшити статевий орган за 6 500 грн.

Українські політики та поп-зірки, які своїй зовнішності приділяють велику увагу, про пережиті пластичні операції говорити не полюбляють.

Реклама:

Перевтілення Раїси Богатирьової". Фото А.Єловікова та Г.Гаранича
Наразі так і не відомо, що стало причиною різкої зміни зовнішності регіоналки Раїси Богатирьової. За словами депутатки, так омолодитись можна почавши жити здорово.Реклама: