Топ 5 найболючіших косметичних процедур, або Чи катували Тимошенко?

214
4 лютого 2008

Вислів "краса вимагає жертв" не втратив свою актуальність і в наш час. Здавалося б, людство винайшло сотні способів обезболювання і можна впевнено рапортувати: "Біль подолано!" На практиці все виявляється не так.

"Життя" вирішило дослідити, які процедури по догляду за собою є найбільш болючими. Виявилось, що чимало спеціалістів салонів краси про біль під час косметичних процедур говорити не хочуть. Воно і зрозуміло: така інформація вочевидь не сприятиме збільшенню кількості їхніх клієнтів.

У Юлії Тимошенко нарощені нігті. Хоч більшість майстрів манікюру стверджують, що кігтики прем'єрки гелеві, однозначно сказати, які вони ми не можемо. Фото ТabloID
Однак власний досвід кореспондентів "Життя" свідчить, що спеціалісти з питань краси іноді не попереджують не лише про болючість процедури, але й про необхідність періоду реабілітації після її проведення.

Тому ми опитали косметологів та майстрів манікюру/педикюру у салонах краси столиці, та на основі їхніх відповідей і власного досвіду склали рейтинг найболючіших процедур.

Зауважимо, що больовий поріг людей доволі різний. Відтак нарощування гелевих нігтів для когось може виявитись справжнісіньким стражданням, а хтось не відчуватиме ніякого дискомфорту від процедури.

Так, мабуть, не одна жінка з нарощеними гелевими нігтями, яка звернула увагу на нові кігтики Юлії Тимошенко, подумала: "Невже вона теж так терпіла заради краси?" Але тут однозначної відповіді дати не можна.

Справа в тому, що розрізнити гелеві та акрилові нігті сьогодні практично неможливо. Особливо, коли вони покриті лаком.

Але якщо у прем'єрки таки гелеві кігтики, а нігтева пластинка тонка, то відповідь на запитання буде "Так".

У людей зі слабкою пластинкою (або ж якщо її травмовано) з'являється відчуття, що нігті просто горять. Майстри манікюру розповідають, що деякі клієнти починають розуміти, чому колись катували саме через нігті. Але такі відчуття виникають далеко не у всіх.

Однак серед процедур по догляду за тілом є такі, які однозначно викликають біль. І їх набір опитані нами експерти наводять доволі різний.

Ось так виглядає манікюр Юлії Тимошенко. Фото TabloID
Справа в тому, що в одних салонах механічна чистка обличчя залишається однією з найболючіших процедур, а в інших її майже не проводять.

Тому при складанні рейтингу було також враховано популярність певної процедури.

1. Епіляція воском (особливо в області глибокого бікіні). Больові відчуття викликає сама процедура.

2. Мезотерапія (введення мікродоз лікарських засобів у верхні шари епідермісу). Болючими є ін'єкції. Крім того, при введенні ліків, можуть потріскатись капіляри шкіри, виникнути невеличкі синці. Місця від уколів зникнуть з шкіри приблизно за день-два.

3. Мануальні чистки. Їх проводять у більшості салонів краси. Болючою є сама процедура. Період реабілітації залежить від стану шкіри клієнта.

4. Пілінги. Їх є багато видів. Залежно від виду пілінга може виникати болючість під час процедури. Період реабілітації різний (від одного до 7-10 днів). Після процедури шкіра може почервоніти, пересохнути, облізти тощо.

5. Корекція нігтя, що вріс у шкіру. Біль виникає безпосередньо під час проведення процедури.

Крім згаданих процедур, болючим є також антицелюлітний масаж. Особливо у тих людей, у кого целюліт "запущений".

"Якщо є застій крові у тканинах тіла, то дуже болючими є відчуття, коли ці застої механічно розбиваються", - розповіла нам косметолог Тетяна Цимбал. Але заради краси українські модниці готові терпіти все. Відтак процедура сьогодні є однією з найпопулярніших.

Опитані косметологи:

Мироненко Оксана (Салон краси "Зелене яблуко"), Алла Донченко, (Салон краси "Политика стиля"), Юлія Коба (Салон краси "Парадіс"), Інна Данилюк (Салон краси "А ля Руж"), Лариса Атцподіна (Салон краси "Eden Matin"), Вікторія Болотова, (директор салону краси "Едем"), Тетяна Цимбал (Салон краси "Beauty Zone")

Опитані майстри манікюру/педикюру:

Інна Романчук (Центр здоров'я і краси "NK Club"), Зоя Бондар (Салон краси "Супер стиль"), Анастасія Тувиченко (Салон краси "Клас мастер"), Наташа Бєлошенко (Салон краси "Политика стиля"), Зоя Давидкіна (Салон краси "Сакура"), Олена Дерюга (Салон краси "Beauty Zone")