Для народження дівчинки слід забути про банани, хліб та картоплю - вчені

4216
7 вересня 2010

У результаті дослідження було виявлено, що саме поєднання правильної їжі та розкладу сексу визначає те, в який колір вам доведеться фарбувати дитячу кімнату - блакитний чи рожевий, повідомляє The Daily Mail.

На думку голландських науковців, фокус полягає в тому, щоб утриматися від споживання продуктів із високим вмістом калію та натрію, як то анчоуси, оливки, бекон, салямі, копчений лосось, креветки, блакитний сир, картопля, м'ясні продукти, хліб та випічка.

Натомість вони радять звернути увагу на продукти, багаті на такі елементи, як кальцій та магній.

Багато кальцію міститься в йогурті, твердих сирах, консервованому лососі, ревені, шпинаті, тофу, мигдалі, вівсі, броколі й апельсинах. Бразильські горіхи та кеш'ю, продукти з цільного зерна, інжир та бобові містять велику кількість магнію.

При чому науковці з Університету Маастрихт підкреслюють, що дієта майбутнього татуся жодним чином на стать малюка не впливає.

Якщо ж майбутня мама хоче мати дівчинку, крім правильної їжі їй також слід не забувати регулярно кохатися - але не в дні просто перед чи після овуляції.

Таким висновкам вчених передувало 5-річне дослідження, в якому взяли участь більше 170 європейських жінок віком 23-42 роки.

Усі учасниці прагнули народити дівчинку, втім більшості з них не вдалося сумлінно дотриматися жорстких харчових обмежень, а також вказівок науковців стосовно того, коли слід мати секс.

Лише 21 учасниці вдалося протриматися до кінця експерименту. В результаті ж 16 з цих жінок таки народили омріяну доньку - що дає науковцям привід вважати, що винайдений ними метод є дієвим у 80%.

"Результати демонструють, що й дієта, й метод розкладу збільшують вірогідність (народження) дівчинки - вплив дієти є найбільш вираженим", - говорить речник команди науковців.

У ході іншого дослідження було виявлено, що сперматозоїди, які несуть у собі жіночий ген, є міцнішими й "тримаються" довше, ніж легкі й прудкі сперматозоїди з чоловічим геном. Саме тому фахівці радять тим, хто хоче зачати дівчинку, уникати сексу в момент овуляції, коли перевагу матимуть саме "чоловічі" сперматозоїди.

І врешті-решт лишаються й "бабусині" рецепти - жінкам, що бажають мати доньку, радять перед сексом змусити партнера прийняти гарячу ванну або хильнути філіжанку міцної кави.