Зі шкіряним рушником і без Шона: як байкери гуляли весілля. Фото

Наречені Галина Гранн (серед друзів по колесах відома як "Ворона") та Євген Окаєвич ("Жако") познайомились три роки тому на байкерській вечірці. Хлопець оголосив на всю країну про своє кохання до Галини у програмі "Все для тебе".

Наречена теж вирішила зробити коханому подарунок і сама організувала справжнє байкерське весілля.

Ворона, у бірюзовій сукні явно вище колін та на високих підборах, приїхала на мотоциклі. Позаду її "залізного коня" волоклися бляшані пляшки з-під пива.

Зустрівши наречену, жених галантно став на коліно, подарував квіти. Щоб він міг перекричати ватагу байкерів, йому дали гучномовець. "Хочу женитись!" - прокричав Жако. Емоції ніхто не стримував. Наречений так палко цілував ноги Ворони, що його від них відтягували.

Жінка на мотициклі теж має бути гарною!
Одружувались молодята у центральному відділі реєстрації шлюбів Києва. Але й ця церемонія не відбулась без байкерських особливостей. Так, замість звичних всім бокалів з шампанським, Жако і Ворона обрали шкарлупи кокосових горіхів.

А на весільний рушник зверху постелили вишитий клапоть шкіри. До речі, гості весілля встановили новий рекорд України. За Вороною та Жако їхав найбільший весільний кортеж: аж 105 мотоциклів.

А мені макіяж не потрібен!
Кому весільні танці, а кому веселіші забави

Всі фото Дмитра Ларіна

За матеріалами "Комсомольської правди" та "Газети по-київськи"

Реклама:

Головне сьогодні