Секс у космосі. Який він?

— 10 липня 2008, 11:59

Вони навіть пропонують бажаючим зробити попереднє замовлення "лише" за 2,3 мільйони доларів. Шлюбну церемонію буде проводити капітан космічного корабля.

Щодо виконання подружніх обов'язків - на сьогоднішній день немає жодних підтверджень, що це неможливо, і жодного задокументованого випадку пристрасті серед зірок.

Тож єдиними консультантами з цього питання поки що можуть бути письменники-фантасти.

Ще у 1952 році французький письменник-фантаст П'єр Буль ("Планета мавп") створив оповідання про еротичні пригоди молодят у космосі "Любов та невагомість".

"...Головой вниз, задом кверху и наоборот, мы вертелись, крутились, кружились, кувыркались, вращаясь все время вокруг общей оси, которая вращалась вместе с нами, сталкивались то животами, то задницами, чтобы тут же оттолкнуться, словно нам было противно каждое прикосновение, и ни на миг не могли прижаться друг к другу...".

ВІДЕО ДНЯ

Аби подібної халепи не трапилося, сучасна письменниця Ванна Бонта, авторка роману "Політ", радить шукачам екстремальних любовних пригод міцно прикріпитися до стіни та один до одного. Для цього вона навіть придумала власний проект одягу, із безліччю липучок та застібок-блискавок.

Бонта здійснила зі своїм чоловіком подорож літаком, на якому моделювалася невагомість, тож зі власного досвіду говорить про складності, які виникнуть у бажаючих зайнятися сексом на орбіті.

По-перше, навколо коханців плаватимуть крапельки їхнього поту. А пітніють у умовах мікрогравітації люди, як вже доведено, набагато більше.До того ж, в умовах невагомості не відбувається природна тепловіддача, тож кохання обіцяє бути справді палким. Винахідлива письменниця радить обладнати спеціальні "гідро-кімнати", що будуть заповнені крапельками прохолодної води або духм'яних масел.

Ванна Бонта пропонує коханцям одягати ось такі костюми для того, щоб зручніше було займатися сексом у невагомості. Фото membrana.ru

По-друге, застерігає вона чоловіків, через нижчий кров'яний тиск в умовах мікрогравітації, предмет чоловічої гордості може дещо зменшитися у розмірах.

Не слід забувати також про Spacesickness, хворобу на кшталт морської, яка нерідко трапляється із приборкувачами космосу, особливо, якщо вони рухаються занадто активно.

Взагалі, як розповідають астронавти, будь які рухи у невагомості мають здійснюватись наче в уповільненій зйомці - навіть просто переміщення по станції... Що ж тоді говорити про секс!

"Коли ви думаєте про секс, не забувайте, що космос - це досить брудне навколишнє середовище. - зазначає Джеймс Логан, медик з космічного центру Джонсона. - Секс у невагомості було б непогано віддати до рук кваліфікованого та талановитого кінематографіста із відповідним освітленням та музикою. Я не жартую, секс у космосі має бути більш чи менш постановочним. У іншому випадку це буде дикий гармидер."

Письменниця Лора Вудменсі ("Секс у космосі") не сумнівається, що незабаром секс обов'язково стане невід'ємною частиною космічного туризму, оскільки "кожна пара чи трійка, що підніметься туди, так чи інакше захоче це спробувати".

Отже, уявімо собі відважних секс-космонавтів - брудних, спітнілих, пристібнутих, уповільнених, що борються із нападами нудоти та можуть усамітнитися лише умовно...

[L]Якщо ж у когось таки вистачить наснаги здійснити акт кохання - варто як слід подбати про протизаплідні засоби, бо вагітніти у космосі зовсім не варто.

Експерименти, що проводилися із щурами, показали, що відсутність гравітації чинить значну шкоду плоду. Тож секс у космосі буде просто заради втіхи.

Щоправда, цю ідею поки що категорично не схвалює NASA: "Ми переслідуємо наукові цілі, - підкреслив один з представників американської космічної агенції, - а не туристичні, і ще в меншій мірі - любовні".

За матеріалами Membrana.ru, Corriere Della Sera

Реклама:

Головне сьогодні