Презервативи подорожчали майже втричі

— 2 лютого 2009, 15:26

Якщо ще восени стандартна упаковка з трьома презервативами коштувала 6-8 гривень, то тепер її продають за ціною 22-30 грн. Економ-пачка з 12 презервативами зросла в ціні від 20-25 гривень до 75-90.

Тож крім збільшення народжуваності експертів лякає ймовірний спалах захворювань, які передаються статевим шляхом. Тож у Міністерстві у справах молоді і спорту вирішили видавати молоді цей "важливий продукт" безкоштовно.

"Спільно з громадськими організаціями ми проведемо ряд акцій щодо безкоштовної роздачі для критичних груп, у першу чергу для молоді, даного важливого продукту", - розповів міністр у справах сім'ї, молоді та спорту Юрій Павленко.

Втім, безкоштовне роздавання презервативів може бути неефективним.

"Якісні презервативи коштують грошей. Ніякі безкоштовні роздачі закрити увесь ринок не можуть, а якщо и знайдеться така можливість закупити і завалити весь ринок, то він упаде і торгувати на ринку ніхто не буде. Безкоштовні презервативи закінчаться, а проблема залишиться", - переконує директор з комунікації фонду "АНТИСНІД" Павло Пімінов.

Фото www.benettontalk.com
Він нагадує, що останнім часом кількість заражень ВІЛ через статеві стосунки зменшилася. Тепер, через подорожчання, ситуація може знову погіршитися.

Але заспокоює, що подорожчали не всі гумові контрацептиви. Лише так звані "преміум бренди". У продажу є менш відомі, але якісні, ціна на які не змінилася.

Крім того, виробники обіцяють невдовзі вдовольнити споживачів презервативами економ-класу - дешевими та надійними.

За матеріалами СТБ

Реклама:

Головне сьогодні