13-річний хлопчик доводить, що він є батьком немовляти. Фото

— 16 лютого 2009, 18:23

Ще двоє хлопців стверджують, що також спали з 15-річною Шантеллі Стедмен, тож теоретично кожен із них може бути батьком новонародженої дівчинки Мейзі, пише The Daily Mail.

Однак у молодої пари немає жодних сумнівів, що батьком дівчинки є саме Альфі.

Тож 13-річний батько пообіцяв зробити аналізи ДНК, щоб довести раз і назавжди своє батьківство.

"Інші дурні хлопчики брешуть, говорячи погані речі, на кшталт того, що вони також спали з Шантеллі. Але я єдиний хлопець якого вона мала, і ми були разом протягом двох років, тож саме я повинен бути батьком", - заявив Альфі Паттен.

"Коли вона дізналася, що вагітна, я запитав її: "Я батько?". І вона відповіла : "Так". Тож я повірив їй", - розповів подробиці хлопець.

ВІДЕО ДНЯ

"Я не знав про ДНК-тести, але мама пояснила мені, що це коли роблять мазок у роті, і він показує вам, чи ви тато. Отже, якщо я зроблю це, то вони замовчать. Я не особливо переймаюся тим, що говорять люди. І мені не подобається, що вони погано говорять про Шантеллі", - додав молодий татусь.

16-річний Річард Годселл, який живе неподалік від Шантеллі, запевняє, що вони мінімум тричі займалися сексом незадовго до того, яка вона завагітніла.

"Я знаю, що можу бути батьком. Кожен думає, що ним можу бути я. Мої всі друзі кажуть мені, що в дитини мої очі. Навіть моя мама так вважає", - наводить аргументи на свою користь Річард.

Інший молодий чоловік, 14-річний Тайле Баркер, також вважає, що він може бути батьком Мейзі.

"Я спав із Шантеллі десь дев'ять місяців тому, і мене справді турбує, що я міг би бути батьком", - сказав ще один претендент на батьківство.

З батьком

"Сподіваюсь, що це не я. Всі мої товариші дражнитимуть мене, але це не смішно, це серйозно", - додав Тайлер.

Однак сама мати, 15-річна Шантеллі наполягає на тому, що 13-річний Альфі - єдиний хлопчик, із яким вона спала.

"Я люблю Альфі. Я втратила цноту з ним. Ми вирішили почати статеві стосунки, тому що любимо одне одного. Це може бути лише він, ніхто інший", - пояснила молода мати.

За словами друга новоспеченої сім'ї, у Шантеллі та Альфі секс був лише один раз. Із того часу дівчина не дозволяла наближатися до себе. Однак Альфі божеволів від коханої.

"Він обожнює свою дитину, але якщо з'ясується, що вона не його, то він після цього буде почуватися спустошено", - додає друг пари.

Нагадаємо, 15-річна Шантеллі 9-го лютого народила дівчинку, яку назвали Мейзі Роксанна. Батьком дитини вважається 13-річний Альфі Паттен.

Сьогодні соціальні служби спростовують твердження про те, що не надається достатньої підтримки молодим сім'ям.

Представник "East Sussex County Council" запевнив, що молоді батьки Альфі та Шантеллі вже отримали "Пакет підтримки".

Усі фото взято з сайту Daily Mail, The Times, Sky News

Реклама:

Головне сьогодні