Тест

Помер Олег Янковський

Він помер в одній з московських клінік. Останнім часом Янковський важко хворів. Актор страждав від онкологічного захворювання (раку підшлункової залози).

Олегу Янковському було лише 65... Але він працював до кінця, повідомляють "Вести ".

Востаннє актор вийшов на сцену у спектаклі "Одруження" в лютому. Того дня він назавжди попрощався із глядачами. А колеги сподівалися, що він одужає і повернеться на сцену.

[L]

Зрештою так і сталося - Олег Іванович знову повернувся до рідного театру в квітні. Однак прямо зі сцени актора з відкритою кровотечею забрала швидка допомога.

Олег Іванович Янковський народився у 1944-му році у місті Джезказгане. Батько актора, Іван Павлович, був кадровим військовим.

Янковський хотів вступати до медичного університету, але випадково заглянув до Саратовського театрального училища, куди потім і вступив. Закінчивши у 1965-му році училище, Янковський став актором місцевого драматичного театру, пише Інтерфакс.

А вже у 1973-му році на запрошення режисера Марка Захарова Олег Янковський перейшов до Московського театру імені Ленінського комсомолу (Ленком).

З 1993-го року артист став президентом відкритого російського кінофестивалю у Сочі (МКФ "Кінотавр").

Олег Іванович мав кохану дружину, заслужену артистку Росії Людмилу Зоріну. Вони одружилися ще тоді, коли Янковський навчався на другому курсі театрального училища. У пари є син Філіп - актор та кінорежисер.

Янковський знявся у понад 100 фільмах, 30 років присвятив театру "Ленком".

На екрані вперше він з'явився в 24 роки - у фільмі "Щит і меч". Далі були "Ностальгія", "Польоти уві сні та наяву", "Той самий Мюнхгаузен", "Звичайне диво", "Дім який збудував Свіфт", "Доктор Живаго" та багато інших.