Туреччина запропонувала туристам стати мусульманами на місяць

— 27 квітня 2011, 13:44

Туреччина пропонує новий напрям у туризмі - відчути себе мусульманином, не приймаючи ісламу.

За словами організаторів, тур включає молитви (в тому числі, на світанку й опівночі) і уроки ісламу. Учасникам доведеться відмовитися від алкоголю і свинини. Проте куріння не забороняється, пише ТСН з посиланням на The Guardian.

Розробник проекту Бен Боулер вважає, що програма буде корисна тим, хто прагне розширити свої горизонти, дізнатися нове про іншу культуру. Він упевнений, що учасники зможуть отримати корисний досвід в умовах конфлікту культур, який відбувається сьогодні.

"Господарі були проти того, щоб їх гостей примушували молитися", - говорить Боулер. Але, на його думку, тим, хто вирішив пройти цей шлях, необхідно повне занурення: вони повинні здійснювати п'ять молитов на день, в тому числі, і рано вранці.

У середині травня, коли стартує програма, найбільш рання молитва в Стамбулі буде починатися о пів на четверту ранку.

ВІДЕО ДНЯ

Програма називається "Мусульманин на місяць", хоча триває лише 9 днів. У майбутньому, можливо, вона буде розширена до 21 дня. За словами Боулера, більшість людей не привабила б подібна програма, що триває цілий місяць. Небагатьох на сьогодні зацікавив навіть дев'ятиденний тур.

Зазначається, що великим успіхом користується програма "Чернець на місяць", яка проходить в буддійському монастирі в Тибеті.

"Різниця в тому, що до буддизму на Заході є інтерес. Багато людей, наприклад, захоплюються медитацією", - говорить Боулер.

Реклама:

Головне сьогодні