Топ-6 міст, в яких хочеться загубитися

Викиньте вашу карту та оберніться тричі із заплющеними очима. Час заблукати. Знаходитися у чужому місті без карти - чудовий спосіб викрити усі його таємниці, відчути місцевість та познайомитися з місцевими мешканцями.

Звичайно, є хороше і погане "гублення". Хороше полягає у тому, аби мати велику кількість вільного часу та запам'ятати найкращі місця.

Деякі міста тільки схожі на такі, до яких можна застосувати такі туристичні розваги. Утім, видання Lonely Planet пропонує рейтинг улюблених міст, в яких можна загубитися і після того, повернутися додому.

Венеція (Італія)

Спочатку ви сприймаєте її як нескінчений ланцюг ідентичних каналів та мостів. Але заблукати тут варто: тупотіння туристів змінюється маленькими та сонячними патіо (двори) і криком голубів.

ВІДЕО ДНЯ

Орієнтуватися просто: шукайте знаки та стрілки, надряпані на стінах. Вони ведуть до центру.

Варанасі (Індія)

Ви можете купу разів пірнати у темні лабіринти вулиць Варанасі, втім, весь час ви опинятиметеся у одній та тій самій точці. Відкрийте для себе храми, магазини солодощів та шовку, провулки.

Повернутися назад буде легко: численні велосипедні рикші будуть тільки задоволені відвезти вас додому за помірною ціною.

Лондон (Великобританія)

Більшість іноземних туристів Лондону швидко виринають із підземелля метро, дивляться якусь пам'ятку та швидко пірнають у підземелля знову. Але де ж романтика?

Спробуйте блукати і нас чекає винагорода у вигляді великих площ, цікавих бутиків та дивних церков.

Віднайтися легко: шукайте відмітки Лондонського метро і ви там де треба!

Токіо (Японія)

Мерехтливі неонові вогні, цього go-go міста. Спочатку можуть викликати легке запаморочення. Дозвольте собі трохи дезорієнтації, і ви побачити зовсім інше Токіо.

Повернутися додому не важко: Токіо, як і Лондон, має гарно розгалужену мережу громадського транспорту. Скочивши до метро, ви легко зможете повернутися на рідну базу.

Стамбул (Туреччина)

Знаходячись у Стамбулі, варто забути про готелі та вуличних продавців килимів. Блукати краще парками, магазинами. Дивитися на домівки та пити чай. Винагорода: чудовий вид на Босфор та підтягнуті ноги. Блукайте кожного дня і побачите вашу фітнес-підготовку.

Якщо ж ви забажаєте повернутися до туристичної зони, зупиніться на чай і спитайте дорогу до Султанахмет. Заспокойте ваші втомлені ноги в одній із лазень.

Канберра (Австралія)

Австралія, з її системами кругових доріг, регулярно ставить пастки своїм туристам. Але є більш ефективні методи заблукати. Головний: з центру міста у кущі! Продовжуйте йти. Бачите передмістя? Саме тут відбувається життя, у тому числі з найкращими харчувальними закладами.

Знайтися просто: Йти навмання або просто запитати дорогу.

Фото з Flickr (Serlunar, mark.helle, tripowski, Cetin SEKER, Dave from Tokyo, Steven Pam)

Реклама:

Головне сьогодні