Нові 7 чудес світу. Фото

Неймовірної краси бухта Голонг у В'єтнамі, божевільний водоспад Ігуасу в Аргентині, острів Комодо в Індонезії, де головною принадою є дракон… Шведська компанія Відкрий Новий світ представила добірку нових чудес світу.

Тропічні ліси Амазонки

Тропічні ліси Амазонки охоплюють дев’ять країн Південної Америки. З плином років тут сформувалось найбільше біорізноманіття на Землі, забезпечуючи життям сотні тисяч рослин, риб, ссавців і комах. Тропічні ліси зачаровують своєю дикістю та небезпекою, перетворюючи подорож в чарівну казку.

Бухта Голонг, В'єтнам

Найкраще можна дослідити живописну бухту Голонг на човні. Вона є унікальною за своїм геологічним складом і естетичною цінністю. З повітря, Голонг нагадує географічний витвір мистецтва. Досліджуючи бухту є відчуття, наче потрапив у легендарний світ кам’яних островів. Химерної форми острови омиваються блакитною водою. Інколи здається, що це люди, які застигли у вічному спогляданні цієї краси.

Водоспад Ігуасу, Аргентина

Водоспад Ігуасу – це несамовитий, божевільний, могутній водоспад. Стрімко падаючи вниз, він зносить все на своєму шляху. Це дивовижне видовище. Не менш гучним є громовий рев водоспаду, який чути за кілометри.

Острів Джеду, Південна Корея

Білі піщані пляжі, мальовничі заходи сонця, смарагдова вода… Особливо острів приваблює молодят з усього світу. Приголомшливі пейзажі, цитрусові сади, захопливі культурні програми.

Острів Комодо, Індонезія

На цьому острові можна довго насолоджуватися підводним плаванням, досліджуючи унікальне морське дно. Але головною принадою цього місця залишається дракон Комодо. Ця рептилія є найбільшою в світі і може вирости до 150 фунтів. Всі мешканці острова дотримуються столітніх традицій, які забороняють шкодити дракону і зобов'язують їх годувати цих тварин.

Підземна річка Пуерто – Принцеса, Філіппіни

Ріка довжиною майже п’ять миль, впадає у Південно-Китайське море і є однією з найвизначніших пам’яток і гордістю Пуерто – Принцеси.

Столова гора, Африка

Столова гора є символом Кейптауна і стала частиною життя всіх його мешканців. Всі без винятку, повинні поважати цю гору, навіть якщо жодного разу не ступили на її священні схили. Тут можна скористатись пішохідним маршрутом або канатною дорогою, для того аби насолодитися дивовижним видом з її вершини.

За матеріалами Аutotravel.ua

Реклама:

Головне сьогодні