Понівечені нападниками роботи з виставки про одностатеві сім’ї. Фото

12
21 травня 2012
Фотографії подряпали і покидали на підлогу
А ось такими були фотографії, представлені на виставці. Усі фото Євгенії Бєлорусець

Про це у коментарі "Українській правді. Життя" розповідала автор фоторобіт, які були понівечені, Євгенія Бєлорусець.

Як зараз виглядають понищені роботи – можна переглянути на фотопідбірці зверху. Усі фото надані автором фотографій Євгенією Бєлорусець.

Нагадаємо, у суботу двоє молодих людей під час перегляду експозиції виставки, дістали гострі предмети і різати їх.

"Вони почали гострими предметами проводити по роботах і деякі роботи по можливості зривати і кидати на підлогу. Їх зупинив охоронець, він намагався їх упіймати, зупинити, але вони зіштовхнулись з ним і втекли", - розповіла Бєлорусець.

Пошкоджено 90% робіт. "Деякі порізані, подряпані, деякі лежать не землі, зірвана їх основа, їх не можна буде знову повісити", - описала наслідки нападу автор робіт.

Виставка Євгенії Бєлорусець "Своя кімната" присвячена українським квір-сім'ям. Вона проводилась у кінотеатрі "Жовтень" у межа паралельної програми Київської бієннале сучасного мистецтва "Арсенале". Відкрилась 3 травня і мала закритись 20-го.

За словами Бєлорусець, після Києва виставка має бути показана  у Сімферополі, Одесі, можливо, у Львові і в інших містах.

"І ми хочемо показати частину пошкоджених робіт", - додала автор, пояснюючи, що це важливо, бо показує ставлення до квір-сімей частини українців.

"Українська правда. Життя"