Святкування Дня національного прапору у "Мамаєвій Слободі"

Свято відбудеться 23 серпня на території козацького селища "Мамаєва Слобода" (Київ, вулиця Донця,2).

Головна подія заходу - урочисте розгорнення одного з найбільших державних прапорів України - 75,17 метрів завдовжки і шириною 12 метрів. Загальна площа головного національного полотна складає 900 метрів квадратних.

Розміри Українського прапору криють в собі певний символізм: за давнім способом літочислення, яке було в Україні ще з засів перших князів, зараз має бути саме 7517 рік. Як свідчать численні історичні артефакти, в Україні-Русі літочислення велося від сотворіння світу. Саме за цим давнім способом літочислення, Різдво Христове припало на 5508 рік, після сотворіння світу. Таким чином різниця між сучасною системою літочислення та давнішньою складає 5508 років. За цим давнім способом літочислення, 2009 рік - рік святкування 18-ї річниці Незалежності України - є 7517 роком від створення світу.

"Мамаєва Слобода" та "Країна Мрій" вирішили відтворити важливі для української самобутності цифри 7517 в величезному прапорі - символі давності українського народу та єдності національних цінностей.

В рамках заходу відбудеться:

ВІДЕО ДНЯ

Прес-конференція, присвячена урочистій події (початок о 12.30)

Фуршет для ЗМІ в найкращих українських традиціях (13.10)

Виступ кінного каскадерського театру (14.00)

Урочисте розгорнення національного прапору (14.30)

Виступ національних ансамблів

Ярмарок народних майстрів

Реклама:

Головне сьогодні