Фестиваль польського кіно в Україні

Фестиваль кращих польських фільмів 2009 року організований Українською кінофундацією спільно з Польським Інститутом Кіномистецтва, Поморською кінофундацією та за підтримки Фонду "Україна 3000".

Цього року фільми особисто представляють режисер Януш Моргенштерн, сценарист Кшиштоф Лукашевич, продюсер Влодзімєж Нідерхауз та інші діячі польського кіно.

15 квітня, після урочистого відкриття фестивалю в столичному кінотеатрі "Київ", українські глядачі матимуть змогу переглянути фільм "Менше зло" та поспілкуватися з його творцями - режисером Янушем Моргенштерном та продюсером Влодзімєжем Нідерхаузом.

Також у програмі фестивалю - стрічки "Генерал Ніл" Ришарда Бугайскі, "ЕнЕн" Фелікса Фалька, "Шопінг-дівчата" Катажини Росьланєц, "Скільки важить троянський кінь?" Юліуша Махульські, "Ніколи не говори ніколи" Войцеха Пацини.

Фестивальні покази пройдуть з 15 по 28 квітня 2010 року у трьох містах України - Києві (15-21 квітня), Вінниці (17-23 квітня) та Донецьку (22-28 квітня).

Українська кінофундація - неурядова організація, основним завданням якої є ознайомлення закордонних кінопрофесіоналів і публіки з класичними та найновішими українськими фільмами, а також популяризація українського кіно в світі.

Реклама:

Головне сьогодні