Кінопоказ: спеціальна програма від фестивалю документального кіно Docudays.UA

ІІ Міжнародний фестиваль короткометражного кіно та відеоарту VAU-Fest 2011 запрошує вас 21-22 травня відвідати яскраві мистецькі події, ексклюзивні програми міжнародних фестивалів експериментального кіно, мультимедійні презентації та аудіовізуальний перформанс у мальовничому містечку Українка поруч із Києвом. На вас чекають свіже повітря, крики чайок над Дніпровими просторами, а також насичена програма фестивальних заходів.

Зокрема, запрошуємо на перегляд спеціальної програми творчого конкурсу Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays.UA. Цей фестиваль нещодавно відбувся в Києві, але навіть якщо ви відвідували його кінопокази, цілком можливо, що не встигли переглянути всі варті уваги стрічки. Тож у вас є можливість подивитися найцікавіше ще раз.

Цього року VAU-Fest присвячений художникові-авангардисту Марселю Дюшану, який завдяки оригінальності своїх ідей вважається однією з культових фігур у мистецтві XX століття. Його творчість мала вплив на формування таких напрямків, як поп-арт, мінімалізм і концептуальне мистецтво. На створення концепції фестивалю організаторів також надихнули майстри експериментального кіно, знакові фільми яких побачили світ у 1920-х роках у Франції, а саме: Рене Клер, Ман Рей, Луїс Бунюель та ін. Більшість їхніх робіт втілюють ідеї сюрреалізму, а центральним мотивом виступає стихія води – символ нескінченних лабіринтів підсвідомості та сновидінь як невичерпних джерел творчості.

Показ відбуватиметься в Палаці культури "Енергетик" (м. Українка): від станції метро "Видубичі" в Києві маршрут № 313.

Докладну інформацію про події VAU-Fest 2011 шукайте на сайті: vaufest.com.ua

Місце:
Палац культури "Енергетик"

Лектори:
Без лектора

Вартість:
Безкоштовно

Реклама:

Головне сьогодні