Лекція: "New Media Art як "досвід-рубіж": зсув антропологічних меж"

Галерея "Боттега" та Форум медіамистецтва "Україна нових медіа" запрошують вас на лекцію Лідії Стародубцевої "New Media Art як "досвід-рубіж": зсув антропологічних меж".

New Media Art як відповідь на виклик "рушійної революції" породжує гібридні практики технобіоарту та нетарту, інтерактивних медіа-перформансів та електронних відеоінсталяцій, які ставлять під сумнів "людськість" самої людини. Дослідниця розглядає роботи мистецтва нових медіа, що створюються між живим та змертвілим тілом (від мистецтва пластифікації "світів тіла" Гюнтера фон Хагенса до перформансів Олівера де Сагазана); між засвоєною та маскою-покровом, що засуджує (шокуючі досвіди пластичної самогібридизації Орлан); між людиною та машиною (Third Hand Project та техноперформанси Стеларка як мистецтво "прирощення людської форми").

Форум "Україна нових медіа" створено як дискусійну платформу для молодих українських теоретиків і практиків медіамистецтва. Протягом форуму відбудеться реалізація експозиційної програми творів молодих українських медіа-артистів, яка є номадичним проектом, що мандрує різними арт-майданчиками Києва. У рамках форуму запропоновано насичену лекційну програму, де аудиторія зможе ознайомитися з проблемами теорії та історії медіамистецтва в українській і світовій практиці. Серед лекторів — молоді дослідники Яніна Пруденко (Київ), Ольга Балашова (Київ), Андрій Лінік (Львів) та інші.

Місце:
Галерея Bottegа ("Боттега")

Лектори:
Стародубцева Лідія

Вартість:
Безкоштовно

Реклама:

Головне сьогодні