Презентація нової книжки Братів Капранових

Книгарня "Є" та видавництво "Зелений пес" запрошують на презентацію нової книги Братів Капранових — "Щоденник моєї секретарки" — 4 жовтня о 18:00.

У ній, крім самих письменників, також візьмуть участь журналіст та телеведучий Андрій Куликов та письменниця Міла Іванцова.

Роман здивує прихильників творчості Братів – адже він не схожий на те, що ми звикли бачити у їхньому виконанні. Це не містичні оповідання, це – психологічний роман.

За завісою, яку привідкриває нам головний герой, представник так званої "еліти", все як на долоні: політика, бізнес, хитромудрі схеми, гроші, хабарі, підстави, шоу-бізнес, коханки… Це – своєрідне щеплення для читачів, щоб вони могли бачити нашу державу такою, якою вона насправді є, а не такою, якою її нам показують.

"Усі факти, що їх описано в романі, є справжніми. Але усі герої є вигаданими. Збіги, здогадки, в тому числі і правдиві, ми залишаємо цілком на сумлінні читача", – попереджають автори.

Одного разу світ головного героя роману "Щоденник моєї секретарки" починає руйнуватися — настає час великого бізнесового та політичного переділу, гаряче літо 2004-го...

Місце:
Книгарня "Є" на "Золотих воротах"

Лектори:
Іванцова Міла,Куликов Андрій,Капранов Віталій,Капранов Дмитро

Вартість:
Безкоштовно

Реклама:

Головне сьогодні