Форум відкритої освіти

26–27 жовтня в Києві в Центрі відкритої освіти комплексу "Дивосвіт" відбудеться перший всеукраїнський Форум відкритої освіти. Ініціаторами форуму стали понад два десятки громадсько-педагогічних організацій, відомих навчальних закладів і центрів, що становлять експериментальне інноваційне крило української освіти.

Програма форуму:

1. Філософія відкритої освіти, існуючі зразки і напрями подальшого розвитку відкритої освітньої практики.
2. Майбутнє країни крізь призму розвитку освіти. Проектування нової школи як основа перетворення суспільства.
3. Шляхи розв’язання кадрових проблем в освітній сфері. Учитель чи тьютор?

Спеціальною темою форуму стане "Роль і вплив засобів масової інформації на ситуацію в освіті. Чи існує в країні освітня журналістика?" 26 жовтня буде проведена дискусія на цю тему.

У форумі візьме участь Артем Соловейчик (Москва) – головний редактор видавництва "Первое сентября". Видавництво є великою корпорацією, що випускає 22 педагогічних газети. Артем Соловейчик, син і продовжувач справи свого батька, видатного журналіста і просвітителя Симона Соловейчика, проведе майстер-клас для українських журналістів.

Спікери форуму – президент Українського педагогічного клубу професор Володимир Нікітін, директор Центру тестових технологій і моніторингу якості освіти професор Ігор Лікарчук, президент Міжрегіональної тьюторської асоціації професор Тетяна Ковальова (Москва), автор світового бестселера "Революція у навчанні" Гордон Драйден (Нова Зеландія).

На форумі буде презентований Центр відкритої освіти комплексу "Дивосвіт".

Відпрацьована у світі на різних експериментальних майданчиках система відкритої освіти, що має свої авторитетні проекти в Україні, є плацдармом для принципових змін в освіті країни, побудові навчальних закладів і програм інноваційного типу. Автори і керівники таких шкіл розкажуть про отримані результати, до яких традиційна система лише намагається підступитися. На форумі буде можливість поспілкуватися з лідерами цієї системи, більшість з яких не стали делегатами Третього з’їзду працівників освіти України, що відкривається 28 жовтня. Що символічно і закономірно. Зародки нового сучасного навчання і виховання, затребуваного дітьми, педагогами і батьками, знаходяться в основному в рамках відкритої освіти, що формується. Застаріла традиційна система не бачить їх, бо намагається утримати кризисну ситуацію, орієнтуючись на вчорашні стереотипи і норми.

Запрошуємо вас взяти участь у роботі форуму. Реєстрація на сайті.

Детальна інформація про форум на сайті www.openschool.com.ua. Телефон для довідок: 380 (67) 209 21 74.

Місце:
Сімейний центр розвитку й розваг "Дивосвіт"

Лектори:
Нікітін Володимир,Лікарчук Ігор,Ковальова Тетяна,Драйден Гордон

Вартість:
Безкоштовно

Реклама:

Головне сьогодні