Кінопоказ: Docudays UA Second Hand

Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA та Документальний кіноклуб Могилянської школи журналістики запрошують переглянути найкращі фільми восьмого фестивалю Docudays UA, що демонструватимуться 19 та 20 грудня в Медіацентрі Могилянської школи журналістики.

Програма 20 грудня:

18:00 "Поза зоною досяжності", Якуб Стожек / Польща / 2010 / 30’; Спеціальний приз від Національної спілки кінематографістів України "за надзвичайну безпосередність оповіді".

Більшу частину свого життя Клаудія і Кароліна росли без матері. Через важку ситуація в сім’ї сестрам довелося стати більш відповідальними і незалежними, ніж інші підлітки. Дівчата вражаюче зрілі, вони вирішують свої проблеми, підтримують одна одну за будь-яких обставин. Перед початком дорослого життя вони роблять іще одну спробу відновити сімейні стосунки, якими батьки нехтували багато років. Але це не так просто...

18:30 "Адресат не знайдений", Марцель Лозинський, Польша, 2008, 14’

Листи, адресовані особам, яких не знайшли, пересилають до "Управління недоставлених листів" у Колюшках. У Польщі таких листів налічується близько мільйона щороку, серед них кілька призначаються Богу.

18:45 "Авто*Мат", Мартін Маречек / Чехія / 2009 / 90’

Ініціатива "Авто*Мат" має на меті зробити місто комфортним для життя. Цей фільм – не просто відкрита критика машин та водіїв. Це спроба зрозуміти, що люди думають про цілі й місце людства на Землі. Стрічка показує розвиток ініціативи "Авто*Мат" через розмови з різними персонажами. Тут і генеральний директор автомобільної компанії Skoda, і мер Праги, а також соціологи, бізнесмени, мамусі на велосипедах та схибнуті автолюбителі... "Авто*Мат" – це рука допомоги, проте насамперед люди мають допомогти собі самі. Щоб полюбити свій "простір", вони мусять зробити його місцем для життя, а не транзитним вокзалом. Будь-який район чи село мають стати мікросвітом, створеним працею людей, де вони живуть, відпочивають, навчаються, спілкуються і гуляють, місцем, яке люди вважають своїм спільним домом.

Місце:
Медіацентр Могилянської школи журналістики

Лектори:
Без лектора

Вартість:
Безкоштовно

Реклама:

Головне сьогодні