Відкриття виставки "Небожителі" (китайське класичне мистецтво)

Національний музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків запрошує відвідати виставку "Небожителі", відкриття якої відбудеться 31 січня 2012 року о 16:30.

Музей Ханенків продовжує знайомити громадськість з предметами найбільшої та найціннішої вітчизняної колекції класичного мистецтва Китаю. Цього року темою виставки, приуроченої до початку китайського Нового року, було обрано дивовижний світ Безсмертних, у якому в небесних палацах та серед диких гір бенкетують божества і феї, літають дракони, а землею мандрують святі різних релігій. Вибрані живописні сувої, скульптура та зразки декоративно-ужиткового мистецтва демонструють унікальність китайської художньої традиції. Серед раритетів виставки роботи видатних китайських художників, таких, зокрема як Лян Кай, Тань Ін, Чжу Да. Композиції поєднують у собі надзвичайну художню майстерність виконання та глибоку символіку благословення.

Китайська традиційна культура та філософсько-релігійні системи викликають неабияке зацікавлення в сучасних українців. Традиції ландшафтного дизайну і дизайну інтер єру, медицини і бойових мистецтв формувалися в рамках та під впливом певного релігійного світогляду. Гості виставки зможуть детально ознайомитися з численними символами, образами та віруваннями, що знайшли втілення в мистецьких творах 17 початку 20 століття. Виставка "Небожителі" пропонує відвідувачу побачити і пережити реальне у фантастичному, людське в божественному так, як це сприймали майстри традиційного мистецтва Китаю.

Куратор виставки Марта Логвин, китаїст, науковий співробітник відділу Сходу НММХ, керівник проекту Галина Біленко, завідувач відділу Сходу НММХ.

Телефон для довідок: +380 (44) 234 35 76.

ВІДЕО ДНЯ

Місце:
Музей мистецтв ім. Богдана та Варвари Ханенків

Лектори:
Без лектора

Вартість:
Безкоштовно

Реклама:

Головне сьогодні