Громадськість та журналісти говоритимуть про "старий Київ"

Цієї п'ятниці, 24 лютого, о 17.30 в арт-холі "Кайрос" (вул. Інститутська 22/7, вхід з вул.Шовковичної) громадськість та журналісти зберуться, щоб поговорити про "старий Київ" та шляхи його збереження для наступних поколінь.

В рамках вечора відбудеться презентація книги Юрія Макарова (письменника, журналіста, ведучого програм на каналі ТВі) "Геній місця". Книги не тільки із надзвичайним сюжетом, але й долею. Видавництво, що взялося за друк книжки раптово збанкрутувало та зникло практично з усім тиражем. Тепер у планах Юрія Макарова донести свій твій до широкого читача за допомогою Інтернет-мережі.

"Юрій Макаров написав дуже київську книжку. Вона нагадала мені минулорічного фіналіста "Книги року Бі-Бі-Сі" - книгу Олеся Ільченка "Місто з химерами", де так само переплелися детективний сюжет, київська архітектура і шарм цього міста.

В романі є алюзії й на рейдерство, і на плівки Мельниченка, і на інші реалії сучасної України. Наївний монархізм героїв переплітається з побутовими деталями київського сьогодення", - так коротко охарактеризувала книгу адміністратор премії "Книга року Бі-Бі-Сі" Світлана Пиркало.

В арт-холі "Кайрос" також можна буде побачити картини Світлани Фесенко. Родзинкою полотен є те, що на них зображені історичні пам’ятки та старі будівлі Києва за мить до їх знесення.

Цілком вписуватиметься у тематику вечора і "розмова за чаєм" в ході якої можна буде обмінятися думками з приводу збереження для нащадків "старого Києва" та ролі в цьому процесі громадськості та інтелігенції.

Серед учасників вечору, окрім господині арт-холу Ольги Богомолець та автора книги Юрія Макарова будуть присутні також Вахтанг Кіпіані, Сергій Руденко, Арсеній Фінберг, Марія Старожицька, Єгор Соболєв, Ірина Славінська та інші журналісти й громадські діячі для яких тема Києва є не байдужою.

Контактна інформація: тел: 067 504 59 08

Реклама:

Головне сьогодні