Концерт гуртів ЛПН та Elektroklew

Незалежний лейбл Cardiowave, що вже котрий рік поспіль тішить меломанів-інтелектуалів унікальними релізами та новими іменами, презентує спільний концерт двох неординарних груп. На сцені київського Underground Music Hall 10 травня зійдуться одеський колектив "ЛПН (Легендарні Пластилінові Ноги)" та кияни Elektroklew.

"ЛПН" – команда під керівництвом харизматичного Андрія Басова, людини, що уособлює одеський музичний дух. Потенційно хітові, яскраві мелодії ЛПН, їх лаконічні, їдкі тексти, небанальний підхід до аранжувань, і, звичайно, живий драйв – головні риси колективу, що здатен "тримати" слухача від першого до останнього акорду, не лишаючи нікого байдужим.

На концерті ЛПН виконають програму, що включає як уже відомі пісні з альбому "Космонавтам" (2009), так і абсолютно нові композиції з наступного альбому групи.

Elektroklew – київський гурт, що працює у напрямках шугейзінга та індітроніки, змішуючи мелодіку етнічних інструментів з жорстким саундом гітар. Elektroklew – це наелектризований звук і лірика, інтелектуальна провокація і цілком еклектичний підхід. Певно, це навіть поп-музика з самодостатністю самвидаву чи "мейнстрім з фішками пост-модерну".

Чекаємо на всіх справжніх поціновувачів молодої української інді-сцени!

ВІДЕО ДНЯ

Місце:
Underground Music Hall

Лектори:
Без лектора

Вартість:
35 грн.

Реклама:

Головне сьогодні