Мандруючі сни: вистави польський вуличних театрів

Протягом кількох днів у Києві та Донецьку відбудуться вистави просто неба від відомих польських вуличних театрів – гданського Театру снів із виставою "Кімната" та познанського театру "Бюро подорожей" із Carmen Funebre. Дивовижні світлові ефекти, вогонь, вражаюча музика у поєднанні із вишуканою драматургією та захопливою грою акторів дивуватимуть українського глядача на відкритих майданчиках міста.

Київ, площа під Аркою возз’єднання (Володимирський узвіз, 2)
10 та 11 травня (19:00) Театр снів "Кімната"
12 та 13 травня (21:00) Театр "Бюро подорожей" Carmen Funebre

Донецьк, парк Щербакова
10 та 11 травня (21:00) Театр "Бюро подорожей" Carmen Funebre

Театр "Бюро подорожей" (Biuro Podróży) заснований у 1988 році режисером Павлом Шкотаком. Репертуар театру включає чотирнадцять оригінальних вистав, серед яких вісім – під відкритим небом (зокрема, Carmen Funebre – володар Першої відзнаки, Нагороди критиків та Нагороди Гамада в Единбурзі, а також гран-прі Театрального фестивалю в Афінах). Географія виступів театру нараховує 46 країн на 5 континентах. У тому числі, у вересні 2011 року театр показав киянам футуристичну виставу за творами Станіслава Лема "Планета Лем".

Carmen Funebre (реж. Павел Шкотак): Натхненням для Carmen Funebre, створеної 1994 року, стало посилення етнічних конфліктів та війна у Боснії. Працюючи над виставою, колектив Театру зустрічався з біженцями з колишньої Югославії. Їхны розповіді сприяли створенню універсальних метафор, що описують долю вигнанців. У Carmen Funebre театр "Бюро подорожей" використовує вогонь, світлові ефекти та вражаючу музику.

Театр Снів (Teatr Snów), заснований 1986 року, вважається одним з найцікавіших польських вуличних театрів. Намагаючись не пропустити жодного фестивалю, театр об’їздив всі куточки Польщі, Чехії, Бельгії, Голандії, Іспанії, Італії та Німеччини. Його вистави неодноразово відзначали на різноманітних фестивалях і конкурсах.

"Кімната" (реж. Зджіслав Гурський): Дивовижна кімната знаходиться на кордоні марень і реальності. Її мешканець абсолютно не такий як ми, він більший за нас і світ його теж більший. Він виглядає абсолютно безпорадним і самотнім, але до своїх монотонних щоденних клопотів ставиться з непідробним інтересом, в той же час пильно спостерігаючи за тим, що відбувається навколо. Мріючи про кохання не помічає ту, яка турбується про нього, організовує його життя й часом (можливо, не тільки уві сні) стає його парою. Могла б нею бути. Якщо б він її зауважив.

Місце:
Площа під Аркою возз’єднання

Лектори:
Без лектора

Вартість:
Безкоштовно

Реклама:

Головне сьогодні