Концерт вокального ансамблю Making Waves

У суботу 19 травня о 18:00 відбудеться сольний концерт вокального ансамблю Making waves. У програмі – різноманітні твори українських та зарубіжних композиторів, 3 твори будуть виконуватись вперше. Концерт відбудеться в першому корпусі Національного технічного університету України "КПІ", у Залі вченої ради (п-т Перемоги, 37).

Жіночий вокальний ансамбль Making Waves був створений у січні 2010-го року. Вісім учасниць колективу Making Waves, віком від 22 до 28 років, мають технічну освіту, були хористками Національної академічної хорової капели при Національному технічному університеті України "Київський політехнічний інститут". Ансамбль виконує класичну музику, сучасні обробки українських народних пісень, популярну та хорову музику народів світу.

Ансамбль "Making Waves" – неодноразовий лауреат конкурсів. У квітні 2010-го року дебютував на сцені Львівського будинку органної музики з твором Франсіса Пуленка La petite fille sage з циклу Petit voix. Наступним був виступ на фестивалі "Хвиля над Дніпром" (Київ, травень 2010). Колектив посів перше місце у категорії вокальних ансамблів на конкурсі Art-fiesta (Харків, жовтень 2010), а також став єдиним лауреатом у номінації "Вокальні ансамблі" на Першому всеукраїнському відкритому фестивалі "Співоча феєрія". У квітні 2011-го року ансамбль здобув перше місце на Першому всеукраїнському хоровому конкурі серед технічних вузів Art-premier. У травні 2011-го року у камінній залі музею "Київська фортеця" відбувся перший сольний концерт ансамблю, а другий – у грудні у філії Київського музею російського мистецтва "Шоколадний будиночок". У серпні 2011-го року ансамбль брав участь у фестивалі духовної музики в Норвегії. У листопаді 2011-го року ансамбль посів друге місце на Другому Всеукраїнському конкурсі імені Бориса Лятошинського.

Склад ансамблю:
- диригент: Вікторія Вітренко, магістрант Національної музичної академії ім. Петра Чайковського, диригент Народної академічної хорової капели НТУУ "КПІ", керівник та диригент вокального ансамблю Making Waves;
- сопрано: Ірина Бондаренко, Ірина Веременко, Марина Веременко;
- меццо-сопрано: Олена Марченко, Ольга Марченко, Анна Шабан, Олена Максимова.


ВІДЕО ДНЯ

Місце:
Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут" (1-й корпус)

Лектори:
Без лектора

Вартість:
Безкоштовно

Реклама:

Головне сьогодні