Дискусія "Словники/Словникарі/Словникарство"

Книгарня "Є" та видавництво "К. І. С." запрошують на дискусію "Словники/Словникарі/Словникарство" з нагоди українського перекладу книжки Сидні І. Лендау "Словники: мистецтво та ремесло лексикографії", яка відбудеться 23 травня.

До слова запрошені:
Ольга Кочерга, перекладач книжки, Василь Старко, рецензент перекладу, а також мовознавці Уляна Головач, Євгенія Карпіловська, Лариса Масенко, Олександр Пономарів, Максим Стріха, Костянтин Тищенко.

Веде презентацію Леся Воронина.

Віхова праця Сидні І. Лендау містить усебічний і цілком новітній опис того, як вивчати та писати словники. Особливої уваги надано аналізові впливу комп’ютерних технологій на сучасну лексикографію. Лендау володіє ізсерединним практичним знанням про творення словників, він досліджує та пояснює кожну словникову рису, часто наводить приклади з найновіших американських і британських словників. Книжка містить також виклад історії англійської лексикографії. Практичним підґрунтям та підставовою базою книжки є поточна словникарська наука. Книжку легко читати, вона не містить фахового жаргону та надлишкової термінології, її однаковою мірою адресовано фаховим словникарям і читачам, що просто цікавляться словниками, хоча й не обізнані в цій царині професійно.

Сидні І. Лендау – колишній видавничий директор Північноамериканської філії видавництва "Кембридж Юніверситі Прес" – займається словникарством від 1961 року. Він має чимало публікацій у фахових журналах, є редактором тритомового Міжнародного словника з медицини та біології (1986) та Кембридзького словника американськї англійської мови (2000).

ВІДЕО ДНЯ

Місце:
Книгарня "Є" на "Золотих воротах"

Лектори:
Карпіловська Євгенія,Тищенко Костянтин,Кочерга Ольга,Старко Василь,Головач Уляна,Масенко Лариса,Пономарів Олександр

Вартість:
Безкоштовно

Реклама:

Головне сьогодні