Персональна виставка Павла Макова "Ковдра, город, башта, хрест, доля"

19 травня – 17 червня 2012 року

Вівторок — Неділя з 12:00 до 21:00

Понеділок — вихідний

Вхід вільний

PinchukArtCentre представляє шостий проект в рамках простору PAC-UA – персональну виставку українського художника Павла Макова під назвою "Ковдра, город, башта, хрест, доля". Експозиція відкрита для огляду на 5-му поверсі з 19 травня по 17 червня 2012 року.

ВІДЕО ДНЯ

Ця виставка поєднує в собі стратегію збирання та повторення, інтерес митця до спогадів та його захоплення садами; це розповідь про ідентичність і вірування автора, втілених в маленьких фігурках, формах, а також в структурі унікальних офортів, що уособлюють хрест, сад, башти та відбитки пальців.

"
Город, 2010-12 (Місце); Ковдра, 2011-12 (Пам’ять)

Фотографії надані PinchukArtCentre © 2012. Фотограф: Сергій Іллін

Коментуючи свій проект, Павло Маков зазначив: "Пропозиція створення виставки в PinchukArtCentre певним чином підштовхнула мене до нової ідеї, оскільки я мав кілька великих запланованих проектів, які я завжди хотів реалізувати. Один з них – це "Ковдра пам’яті", зроблена із грошей, другий був про маленькі садочки, інший – про башти, ще один був із хрестами, і насамкінець ще один – з відбитками пальців. І я усвідомив, що ніколи не матиму достатньо часу у своєму житті, щоб втілити всі ці проекти у тому масштабі, в якому я хочу. Тож я почав думати про те, щоб сконцентрувати їх усіх в одному проекті, об’єднати їх разом. Вони всі належатимуть одному часу і одному місцю. І це фантастично. П’ять проектів в одному".

Доля, 2011-12 (Доля); Башта, 2011-12 (Мрія)

Бйорн Гельдхоф, арт-менеджер PinchukArtCentre: "Павло Маков займає унікальне місце на українській мистецькій сцені, маючи прогресивний погляд на ідею архівування, процес збирання та наповнення змістом творів, які народжуються завдяки повторюваності відбитків. Офорти Макова - це фрагментарна мова, якою художник пише свій щоденник".

Виставковий простір PAC-UA призначений для демонстрації виключно нових робіт українських художників з метою дослідження актуальних мистецьких процесів, що відбуваються в Україні, та спрямований на створення потужної і довгострокової співпраці арт-центру з митцями. В рамках PAC-UA PinchukArtCentre презентує динамічну та гнучку програму роботи з українськими художниками, виставки яких проходять протягом одного місяця кожна в контексті Колекційної платформи на 5-му поверсі арт-центру. З моменту відкриття у 2011 році, у просторі PAC-UA пройшли виставки Василя Цаголова, Арсена Савадова, Олександра Ройтбурда, Іллі Чічкана та
Миколи Маценка.

Ковдра, 2011-12 (Пам’ять)

22 травня 2012 року, о 19:00 Павло Маков разом з мистецтвознавцем, куратором та медіатеоретиком Ольгою Балашовою проведуть дискусію, присвячену виставці "Ковдра, город, башта, хрест, доля". Подія відбудеться у просторі PAC-UA на 5-му поверсі арт-центру.

Павло Маков закінчив Кримське художнє училище, факультет живопису, Сімферополь (1974–1979), Академію мистецтв, Санкт-Птербург (1977–1978), Харківський художньо-промисловий інститут, факультет графіки (1979–1984). Нагороджений призом Prix d’honneur виставки "Друк III тисячоліття" (Шамальєр, Франція); володар премій "Золота книга" (Golden Book Prize), Scripta Mannet (Таллін, Естонія) та ін.

Більше інформації на сайті www.makov.com.ua

Реклама:

Головне сьогодні