Зустріч із британським художником та куратором Річардом Ґрейсоном

3 липня 2012 року о 19.00 у Мистецькому арсеналі у рамках Освітньої програми Першої київської міжнародної бієнале сучасного мистецтва Arsenale 2012 відбудеться зустріч з британським художником та куратором 13-ої Сіднейської бієнале Річардом Ґрейсоном. Модератор зустрічі – арт-критикиня, головна редакторка журналу про сучасне мистецтво Korydor.in.ua Катерина Ботанова. Зустріч продовжить програму заходів Британської Ради на Arsenale 2012, про яку ви можете докладніше дізнатися за посиланням.

Вхід – вільний після попередньої реєстрації за електронною адресою [email protected] або за тел. +380 (67) 659 33 69.

На Arsenale 2012 Річард Ґрейсон представляє масштабну відеопроекцію The Golden Space City of God (New Cathedral), що поєднує у собі різноманітні передбачення про кінець світу. Їхній текст перетворений на лібрето та покладений на музику: "Це щось на кшталт наукової фантастики сьогодення, наче "Месія" Генделя, однак що має у своїй основі дивне, неортодоксальне, нетрадиційне бачення про кінець світу". На зустрічі мова піде про творчий доробок Річарда Ґрейсона та, зокрема, його кураторський досвід.

"..як ми можемо використовувати потенціал уяви в часи, коли всі механізми уяви, здається, "затерті до дір?.." Інтерв’ю з художником можна переглянути на сторінці Platfor.ma.

Запрошуємо вас також до перегляду онлайн-трансляції зустрічі на каналі BeTV. Свої запитання художнику можна поставити на сторінці трансляції під час прямого ефіру.

Довідка:
Річард Ґрейсон – художник, письменник, куратор. Живе та працює у Лондоні. Художньою практикою займається з 1979 року, є співзасновником Basement Group у місті Ньюкасл-апон-Тайн (1979-84), пізніше став частиною Projects UK. Був призначений директором Експериментальної мистецької фундації Adelaide (1992–98) та куратором 13-ої Сіднейської бієнале у 2002 році "(Світ може бути) фантастичним".

Катерина Ботанова – арт-критикиня і дослідниця сучасної культури. Директорка Фундації "Центр сучасного мистецтва" (Київ), головна редакторка онлайн-журналу про сучасне мистецтво Korydor.in.ua.

Місце:
Мистецький арсенал

Лектори:
Ґрейсон Річард

Вартість:
Безкоштовно

Реклама:

Головне сьогодні