Презентація нової книги Михайла Бриниха "Хрустальна свиноферма"

16 серпня о 19:00 у кнайп-клубі "Купідон" відбудеться презентація нового "шахового" трилера знаного письменника, журналіста, творця не менш знаного доктора Падлючча Михайла Бриниха. Модеруватиме захід критик Тетяна Трофименко.

"Хрустальна свиноферма" – третя частина "шахового" циклу Михайла Бриниха. До цього були "Шахмати для дибілів" (лауреат премій конкурсу "Коронація слова" та "Книга року Бі-Бі-Сі") та "Шахмати для дибілів: цейтнот доктора Падлючча" (поширювалася в електронному вигляді). За визначенням автора, "Хрустальна свиноферма" – це пригодницька повість, трилер з елементами містики, в якому шахова начинка набагато "легша", ніж у першій книжці циклу "Шахмати для дибілів". Михайло запевняє, що для читання його нового твору особливі шахові знання читачеві не потрібні.

"Када ще наш дивний світ теліпався на жалюгідній соплі над прірвою гріха, прийшов до Бога князь порока, шоб позмагацця в шахматному мастірстві. Путьом обмана, хітрості та наглих фальсифікацій діавол виіграв партію, а разом з нею – кантроль над судьбами люцтва. Відтоді, протягом століть, триває безкінечний матч-реванш між силами добра і тим, шо дурно пахне. Й ось типер настало врем’я, када за будуще планети має сражатись скромний мальчік Міша та його тренер доктор Падлюччо – алхімік, екзегет, магістр шахматної мислі та полупроводнік Божої волі. Тіки ніхто не знає, када і як це має статись. Єдине, шо ізвєсно точно: час ігри настав…", – так коротко описані головні сюжетні перипетії повісті в анотації до "Хрустальної свиноферми".

Напередодні презентації всі "шахові", несподівані, авантюрні і підступні запитання Михайлові Бриниху можна поставити на сторінці зустрічі у facebook. Найцікавіші запитання прозвучать під час презентації, на решту Михайло обіцяє відповісти письмово. Автор найгеніальнішого запитання має шанс отримати в подарунок "Хрустальну свиноферму" із підписами автора і доктора Падлючча.

Місце:
Кнайп-клуб "Купідон"

ВІДЕО ДНЯ

Лектори:
Бриних Михайло

Вартість:
Безкоштовно

Реклама:

Головне сьогодні