Концерт-презентація дебютного альбому Даші Суворової "Космонавт"

12 грудня 2012 року в Київському планетарії Atmasfera 360 відбудеться концерт-презентація дебютного альбому Даші Суворової "Космонавт".

Даша Суворова, після гучної появи в YouTube з відео "Поставит Басту", після прориву і завоювання головного хіт-параду Росії "Золотий грамофон" "Русского радио", участі в десятій ювілейної премії "Муз-ТВ 2012" в номінації "Прорив року", після гучної презентації в Москві свого дебютного альбому в легендарному і дуже шанованому клубі "Б2", після того, як редакція журналу Billboard змогла першою оцінити альбом і презентувати його в мережі інтернет ... продовжує свій наступ.

Тільки один майданчик у Києві може передати саме той настрій, ту глибину і ту музику, яка звучить в душі Даші Суворової. Тільки один майданчик у Києві може з точністю розповісти і показати її "Космонавта". Тільки один майданчик у Києві здатен втілити в життя симбіоз чесності, правди, оголеності і реальності в музиці, щоб зрозуміти, хто така Даша Суворова...

В альбом "Космонавт" увійшло 13 треків, декілька десятків скрипок, віолончелей, контрабасів, кілька років написання віршів і музики, багато ночей натхнення, роботи до знемоги на студії, талант музикантів і сам маестро Віталій Телезін (саунд-продюсер "Ляпіса Трубецького", "Океану Ельзи", "Братів Грим").

Офіційний сайт: www.dashasuvorova.com
Офіційна група "ВКонтакте": http://vkontakte.ru/suvorova_official
Офіційна сторінка на YouTube: http://www.youtube.com/SuvorovaOfficial

ВІДЕО ДНЯ

З питань надання додаткової інформації та акредитації звертайтесь до Сергія Здоровця:
+380 (93) 767 14 48
+380 (95) 068 50 86
[email protected]

Місце:
Atmasfera 360

Лектори:
Без лектора

Вартість:
60-100 грн.

Реклама:

Головне сьогодні