"Більше, ніж століття": до 104-річчя з дня народження Юрія Шевельова

Книгарня "Є" та видавництво "Фоліо" запрошують на презентацію двотомника "Я — мене — мені...(і довкруги). Спогади" та тритомника "Пороги і Запоріжжя: Література. Мистецтво. Ідеології", що відбудеться 17 грудня.

Початок о 18:00.

Юрій Шерех (Шевельов, 1908—2002) — видатний славіст-мовознавець, історик української літератури, лауреат Шевченківської премії, активний учасник діаспорного наукового та культурного життя, автор багатьох книг і наукових праць. Творчість Ю. Шереха в колі славістів стала вершинним здобутком української науки XX століття. Культурологія письменника відкриває незнані сторінки, вчить якісно новому баченню і розумінню сучасного світу й стає неначе посланням у XXI вік.

Тритомовик "Пороги і Запоріжжя" — найповніше з усіх видань Юрія Шереха. До першого тому ввійшла переважна більшість статей з книжок "Не для дітей" та "Друга черга". До другого тому включено переважну більшість статей з книжки "Третя сторожа" в авторській редакції. У третій том увійшли ті статті та есеїї, що лишилися поза його книжками, і кілька принципових мовознавчих праць вченого.

"Я мене — мені... (і довкруги)" — книга спогадів, унікальне свідчення автора про свій час, про події, факти і людей, чиї життєві шляхи так чи інакше перетнулися з його долею. Перша частина цієї книги — "В Україні" — висвітлює життя автора від дитинства до Другої світової війни. Друга частина книги — "В Европі" — оповідає про повоєнні роки у Німеччині та Швеції до переїзду автора до США.

Презентація відбудеться за участю Оксани Забужко. До слова запрошені: Віра Агеєва, Тамара Гундорова, Павло Грищенко, Ростислав Семків.

Місце:
Книгарня "Є" на "Золотих воротах"

Лектори:
Забужко Оксана,Агеєва Віра,Гундорова Тамара,Семків Ростислав

Вартість:
Безкоштовно

Реклама:

Головне сьогодні