New Vision International Short Film Festival: день 3

29-31 березня триватиме III New Vision International Short Film Festival. У програмі 2013 року будуть представлені фільми з Йорданії, Кореї, Канади, Сінгапуру, Іспанії, Австрії, Франції, Німеччини, Великобританії, Словаччини, Нідерландів, Азербайджану, Естонії, Угорщини, Швеції та Фінляндії. Усі фільми є володарями престижних нагород та будуть вперше показані в Україні.

III New Vision International Short Film Festival – новаторський міжнародний фестиваль короткометражного кіно. Ідейність, жанрове розмаїття, шокуючі сюжети, неочікувані розв’язки, лаконічність, блискуча акторська гра, візуальна вишуканість, авторський стиль – характерні риси програми New Vision International Short Film Festival.

Фестиваль має конкурс. Глядачі є безпосередніми учасниками процесу голосування, у процесі якого визначаються фільми-переможці у різноманітних номінаціях. New Vision International Short Film Festival – фестиваль фільмів, які залишаються в пам’яті назавжди.

Програма New Vision ISFF 2013, неділя

1. "Маша та ведмідь", казка для дорослих, Франція, 2012, 12’
Сучасна провокаційна версія казки про Машу та ведмедя.

2. "Терпіти не можу твоїх батьків", драма, Іспанія, 2012, 4’55
Давид пояснює своїй дівчині, чому саме він не хоче йти на день народження своєї тещі.

3. "Нічия земля", анімація, Словаччина, 2011, 6’53
Коли є дисбаланс між "давати" і "брати", відносини розвалюються. Короткометражний фільм про кінець таких відносин між чоловіком і жінкою, який може означати кінець світу. У буквальному сенсі.

4. "Ай-Бабця", чорна комедія, Німеччина, 2011, 12’25
Бабуся мріє подарувати онукові модний айфон. Виявляється, що це занадто дорого. Раптом вона зустрічає бізнесмена з таким телефоном, який намагається розлучитися зі своїм життям. На що здатна старенька, заради оволодіння омріяним гаджетом?

5. "Наступна станція", мелодрама, Іспанія, 2011, 3’16
Кохання, фантазії, сподівання… Звичайний день із життя звичайної людини.

6. "Мертві та живі", комедія, триллер, жахи, Іспанія 2011, 18’13
Мертві встають зі своїх могил. Усе місто спішить сховатися. Усі? Ні, не всі. Одна сеньйора усміхається у себе вдома, сідає в машину та вирушає в напрямку кладовища.

7. "Що було – загуло", мелодрама, Іспанія, 2011, 10’
Чоловік та жінка домовляються про зустріч після того, як вони 25 років не бачилися. Те, що могло бути історією підліткового кохання, так і не трапилося. Тепер вони зустрічаються, щоб побачити, чи з того, що могло бути, але чого не було, лишилося щось на теперішній час.

8. "Готель", жахи, Іспанія, 2012, 11’20
Пустелею крокує виснажений чоловік. Усе наче плавиться під сонцем. Чоловік ледве може йти, у нього не лишилося сил, він хоче їсти і пити. Зморений, він падає на землю. Між спекою і немилосердним сонцем десь на горизонті, удалині, йому ввижається готель.

9. "На воді", анімація, Нідерланди, 2010, 8’20
Метафора життєвого циклу, що протікає на воді.

10. "Удаючи", містика, Україна/Бельгія/Данія, 2012, 13’00
Сюрреалістичний фільм про відчуття, сприйняття і дійсність.

11. "Tremolo non Troppo", анімація, Австрія, 2012, 1’54
Анімаційний фільм про подолання внутрішнього відчуття страху перед ворожо налаштованою аудиторією. Музичний термін "тремоло" означає "тремтіння".

Місце:
Кінотеатр "Жовтень"

Лектори:
Без лектора

Вартість:
40, 50 грн.

Реклама:

Головне сьогодні