Андрій Любка/Любко Дереш: "Страх. Жінки. Успіх"

Андрій Любка і Любко Дереш 27 квітня проведуть спільний творчий вечір у Києві

У суботу, 27 квітня, провідні молоді українські письменники – Андрій Любка і Любко Дереш – проведуть спільний творчий вечір у Києві. Вечір, на якому все буде особливим: і приміщення (надзвичайно атмосферна зала "Мистецької платформи"), і учасники, імена й прізвища яких неуважне вухо може сплутати (Любка+Любко), і сама тема заходу, адже письменники поговорять про "Страх. Жінки. Успіх" (до речі, ці три теми розмови вони обрали самі). Розмова рухатиметься від приватних історій і спогадів до читання фрагментів авторських текстів, тож публіка зможе стати свідком цікавих переходів від життя реального до вигаданих історій, від перетинання приватного досвіду і літератури, вигадки як основи літератури і справжнього життя, яке часом цікавіше за будь-яку вигадку. Про страхи, про муз, про перемоги. Пікантності вечору додає той факт, що Андрій і Любко не знайомі між собою, ніколи не бачилися вживу, тож їхня розмова буде справді динамічною і непередбачуваною, як у перші хвилини зустрічі.

Андрій Любка прокоментував ідею спільного вечора так: "Мені цікаво поспілкуватися в такому форматі – коли ми сідаємо за стіл і починаємо знайомитися. Особливо з Дерешем, постаттю для мене важливою й багато в чому знаковою. Знайомитися, говорячи про важливі й складні для кожного з нас речі, намагаючись жартувати і відбріхуватися, що, однак, ніколи не вдається, тож і доводиться говорити правду, бути собою. А між тим читати фрагменти творів, перекидаючи чергові містки між життям і літературою, між вигадкою й міфом; зрештою, ніхто ж не знає яке життя справжніше: те, яке ми живемо, чи те, яке ми описуємо і створюємо словами".

Любко Дереш відгукнувся так: "Для мене зустріч з Андрієм Любкою – це подія. Я давно стежу за його розвитком і змінами, і час від часу стаю його мимовільним читачем чи слухачем. Андрій цікавий мені як людина, він багато знає і вміє думати, що мені вдається не завжди. Наша розмова буде водночас і знайомством – до цього ми не зустрічались. Мені цікавий талант в людині, і знайомство з Андрієм – нагода побачити блиск таланту наживо, без посередників".

Організатор і модератор вечора – письменник Марк Лівін.

Вхід – 50 грн.

Місце: Київ, вул. Грушевського, 4б (вхід в арку перед книгарнею "Наукова думка").

Місце:
Мистецька платформа

Лектори:
Дереш Любко,Любка Андрій

Вартість:
50 грн.

Реклама:

Головне сьогодні