Презентація роману Анатолія Дністрового "Тибет на восьмому поверсі"

Книгарня "Є" та видавництво "Піраміда" запрошують на презентацію роману Анатолія Дністрового "Тибет на восьмому поверсі", яка відбудеться 14 травня.

"Тибет на восьмому поверсі" – завершальний роман молодіжної трилогії письменника ("Місто уповільненої дії", 2003; "Пацики", 2005, 2011). Роман виходив у 2005 році під назвою "Патетичний блуд", однак Дністровий повернув первинну назву – "Тибет на восьмому поверсі", яка раніше не підійшла з видавничих міркувань. На одному з виступів письменник зізнався, що чекав довгих вісім років на перевидання цього роману – лише заради повернення першої назви твору.

Роман "Тибет на восьмому поверсі" написаний у жанрі "університетського роману" (campus novel). Дія відбувається в Ніжинському університеті та його гуртожитках на початку 90-х минулого століття. На тлі перехідного часу – соціальної депресії та економічного дефолту – Дністровий показує цікаву картину Ніжина ранньої незалежності, влучно передає атмосферу університетського життя та буденщини студентських гуртожитків, сповідування молоддю "скороминучих" інтелектуальних мод. Попри показову безтурботність і розкутість поведінки головних героїв, вони приречені жити винятково днем теперішнім, оскільки майбутнє нікому нічого не обіцяє.

Анатолій Дністровий – романіст, есеїст, поет, засновник і учасник літературної групи "Друзі Еліота" (1993-1996). Він – автор поетичних збірок "Жовта імла" (2001), "Покинуті міста" (2004), "Хроніка друкарської машинки" (2009), молодіжної контркультурної трилогії – романів "Місто уповільненої дії" (2003), "Пацики" (2005, 2011), "Тибет на восьмому поверсі" (первісна назва "Патетичний блуд", 2005), інтелектуального роману "Дрозофіла над томом Канта" (2010), книг інтелектуальної прози "Злами й консенсус" (2008), "Автономія Орфея" (2008), "Письмо з околиці" (2010). Твори дністрового перекладено англійською, вірменською, німецькою мовами й відзначено кількома літературними преміями.

Місце:
Книгарня "Є" на "Золотих воротах"

ВІДЕО ДНЯ

Лектори:
Дністровий Анатолій

Вартість:
Безкоштовно

Реклама:

Головне сьогодні