Презентація книги Ярослава Рудіша "Останні дні панку в "Гельсінкі"

Чеський центр в Києві та видавництво "Темпора" запрошують на презентацію українського видання книги Ярослава Рудіша "Останні дні панку в "Гельсінкі".

"Останні дні панку в "Гельсінкі" – роман про останнє панк-покоління і про те, що від нього лишилося за двадцять років. Оле вже нічого не хоче від життя. Йому сорок, він курить, п’є і вечорами стоїть за стійкою малого запльованого бару "Гельсінкі" у великому східнонімецькому місті. Забутий бар – остання оаза для його старих друзів, коханок і навіжених завсідників. Головного героя переслідують прокурені спогади і погляд молодої дівчини, яка занотовує свою особисту революцію в ритмі панкових пісень до щоденника. Це роман про розірвані стосунки, про непогамовну спрагу і минущість, про світ, який змінюється так швидко, що ми вже давно перестали його розуміти. Перекладачка книжки – Тетяна Окопна.

Ярослав Рудіш (1972) – автор романів Nebe pod Berlínem ("Небо під Берліном"), Grandhotel ("Гранд-готель") та ін. З Яромиром 99 створив успішну трилогію коміксів Alois Nebel ("Алоїс Небель"). Лауреат премії Їржі Ортена і читацької премії Magnesia Litera. Співавтор кількох чеських і німецьких радіо- і драматичних вистав та кіносценаріїв. Живе і працює між Ломніце-над-Попелкою, Прагою та Ліпськом.

Презентація відбудеться за участю Ярослава Рудіша, Тетяни Окопної та Леся Белея.

Місце:
Книгарня "Є" на "Золотих воротах"

ВІДЕО ДНЯ

Лектори:
Белей Лесь,Окопна Тетяна,Рудіш Ярослав

Вартість:
Безкоштовно

Реклама:

Головне сьогодні