Міжнародний фестиваль короткометражних фільмів Wiz-Art

До участі у конкурсі Wiz-Art надійшло 1457 фільмів із 39 країн світу, серед яких були відібрані найкращі: 20 з них увійдуть у конкурсну програму фестивалю. Всього за час фестивалю глядячі зможуть переглянути 110 короткометражних фільмів.

"Нове – це добре забуде старе" – таке твердження лежатиме в основі позаконкурсної програми "Прощання з плівкою", що представить ностальгічні стилізації молодих режисерів.

Здивує програма "Ми – це світ", у якій зібрані фільми про глобальні проблеми та локальні рішення, особистісні рішення. Окрема програма українського кіно продемонструє, що серед вітчизняних режисерів нарешті з'явилася здорова конкуренція.

Крім цього, Wiz-Art 2013 розширить коло глядачів та глядачок і спробує задовольнити запити різних вікових та соціальних груп: у головній локації фестивалю буде спеціальний показ для людей похилого віку та підлітків "на районах".

Серед спеціальних гостей Львова директор Лондонського фестивалю Філліп Ілсон з підбіркою британських фільмів, Марія Сіґріст, режисерка та акторка зі Швейцарії, а також режисери Кай Штаніке (Німеччина), Ромас Забараускас (Литва), Флоріан Похлатко (Австрія) та инших. Український погляд в журі представить режисер Дмитро Сухолиткий-Собчук.

Корисна інформація:

Програма фестивалю Wiz-Art 2013 http://wiz-art.com.ua/uk/wiz-art-2013

Журі 2013 http://goo.gl/BU25c

Історія Фестивалю http://goo.gl/5a5LV

Реклама:

Головне сьогодні