Майстерня талантів: майстер-клас Дінари Друкарової "Тандем режисера й актора: як налагодити контакт"

У рамках "Майстерні талантів" МКФ "Молодість 2013" відбудеться майстер-клас Дінари Друкарової "Тандем режисера та актора: як налагодити контакт, уникнути конфліктів, отримати максимальний результат".

Дінара Друкарова — російсько-французька акторка, член журі "Молодість’43". Дінара Друкарова 12-річною дівчинкою дебютувала у фільмі "Завмри – помри – воскресни" Віталія Каневського, що отримав "Золоту камеру" Каннського МКФ-1990. Першу славу їй принесла головна жіноча роль у фільмі Олексія Балабанова "Про виродків і людей", прем’єра якого відбулася також у Каннах. У 90-х роках Дінара переїхала до Франції. 1998 року була номінована на премію Європейської кіноакадемії в категорії "Найкраща європейська актриса". Світову славу їй здобув грузино-французький фільм Джулі Бертучеллі "З тих пір, як поїхав Отар", після якого Дінара була номінована на премію "Сезар" як найбільш багатонадійна актриса. У 2010 році вона зіграла у фільмі "Генсбур. Любов хулігана" Жоанна Сфара, а у 2012 – в картині Міхаеля Ханеке "Любов".

Реєстрація для участі не обов’язкова, але бажана: додаткова інформація, зміни у розкладі та інші новини будуть поширюватись в першу чергу серед зареєстрованих учасників. Кількість місць обмежена.

Місце:
Дім освіти і культури "Майстер Клас"

Лектори:
Друкарова Дінара

Вартість:
Безкоштовно

Реклама:

Головне сьогодні